Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bourjois fondoten 1-2-3 perfect kullanan var mı?

selin_ali

princesss :))
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2012
6
0
kızlar merhaba bugun ykmye gittim bayana bana kapatıcılığı yüksek bi fondoten verirmisinz dedim cildim hassas sivilce tedavisi görmüştüm biraz da iz vardı,ama beyu loreal mac gbı fondotenleri kullanmama ragmen doğal durmuyorlar yüzümde tabaka varmış gibi gelıordu,bayan ısrarla bu fondotenı sattı este cliniq istedım ama biz bunu porselen makyajda kullanıoruz dedi,aranızda kullanan ve memnun kalan yada kalmayan varmı yorumunuz önemli açıkçası sivilce cıkartma yağlanma yapma gbı sorunlarınız oldumu? bilgilendirriseniz sevinirm:))

1-2-3 perfect değil de bourjois healthy mix kullandım ve memnun kaldım ben.

1-2-3 perfect değil de bourjois healthy mix kullandım ve memnun kaldım ben.

teşekkür ederm cnm cevap için cildimin bi daha kötü olmasını ıstemem o yuzden tereddutte kaldım açıkçası bilmediğim bi markaydı kalıtelıymıs araştrdığım kadarıyla ama yine de kararsızım..

merhaba canım.seninle aynı cilt sorunlarına sahip biriyim bende.senin aldığın fondoteni kullanmadım ama mineral matte fondotenini kullandım ve çok da memnun kalmıştım.cildimede hiçbir yan etkisi olmamıştı.

teşekkr ederim cevabın için canım bugun bıraz daha araştrdım pişman olmazsın dediler cilt bakımı yapan bazı tanıdıklar gerçekten de özel gün makyajında kapatıcılık ve kalıcılık açısından etkili bir fondotenmiş,umarım sıkıntı yaratmaz yeniden cildime..yorunlarınız için teşekkr ederim kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…