Bosluga düsmüs gibiyim, zevk almiyorum bir seyden...

siwasli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
1
0
slm ben 7 senelik evliyim iki cogum var ikide dusuk yaptim biraz psikoljim bozlumustu ama turk dokturuna gitme sansim yok almancada ben bilmeidgim icin yanlis ilac lar kullandim surekli uytuyordu beni uzun zamandir yani 2 dogumdan sonra yaklasik 3 sene olcak esimle birlikte olmaiyorum olsamda numaraya basvuruyorum uzulmesin diye ama istegim yok bitmis gibi sureklide olmayinca esimle evde sorunalrimiz oluyor cok uzaklasiyorum ayriyeten cok sinirliyim en ufak seye bagrip esimin ve cocuakrim kalbini cok kiriyorum sonrasinda cok pisman oluyorum fakat sadece bnu ben yasiyorum ertesi gun yine ayni sey oldugnda haksizligi kabul etmiyorum cevremde kimse yok arkadslrimi hep kaybettim ve simdi esimi ve cocukalrimi kaybetmekten korkuyorum sanki ben yasamak istemiyorum yada yasam bana zevk vermiyorum hicbirseye karsi ilgim yok ilgim olsada belli bir sure sonra bikiyorum artik oda bana zevk vermiyor kendimi hic iyi hidettmiyorum bosluga dusmus gibiyim ne yapcami bilmyiorum sinirlendigmde aglama kirizi tutuyor öldurmek olemk geciyor aklimdan konusmuyor sadece agliyorum daha sonrasinda elime ne gecerse firlatip kirmaya basliyorum yada cikip evden kendimi disari atiyorum sinirlenmem den dolayi evde kimseye hasar vermeyim diye cunki oan cok kotu seyler yapmak geliyor aklima saklamk istemiyorum basta bicakla biyeri kesmek yada karsimda oan kim varsa onu oldurmek gibi korkuyrum bu durumdan ne yapmalyim cvp verirseniz sevinirim saygilarimla..:çok üzgünüm:

siz zaten uzmana sormuşsunuz......farketmeden mesaj yazmıştım, özür dilerim.

Sevgili Siwaslı, şimdi yapmanız gereken öncelikle hiç vakit geçirmeden bir psikiyatra başvurmak. Almancanızın kendinizi anlatmaya yeterli olmadığını ifade etmişsiniz. Madem durum bu, o zaman yanınıza size tercümanlık yapabilecek birisini alarak en kısa zamanda bir psikiyatra başvurun. Hemen bir antidepresan tedavisi başlansın. Sonrasında yaşadığınız yerde ya da yakın bölgenizde bir Türk psikolog varsa, ona da başvurarak bir süre düzenli terapi görün. Eğer yakınlarınızda bir Türk psikologa ulaşamıyorsanız internet üzerinden bu konuda destek alabilirsiniz. Ama tercihiniz öncelikle yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurmak olmalı.
Sakın ihmal etmeyin, sakın geciktirmeyin.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…