Boşanmak dışında bir fikri olan var mı ?

Gerçekten çok teşekkür ederim anlamız birl yetti bana , beni anlayan bir kişi olması bile mutlu etti

Aynen öyle dahası bunları yapan babam fazla geliyor onlara

Aynen öyle dahası bunları yapan babam fazla geliyor onlara
Fazla gelir. Arkanızda duruyor adam çünkü, yatın kalkın dua edin, o olmasa sizin kemiğinizi öğütür çorbasına katar bunlar. Yuvanız yıkılma pahasına da olsa ezdirmeyin.

Eşinin maddi durumu nedir,tek maaşla belki maddi olarak yetersiz kalıyordur..günümüzde damat kişisinin aileleri çalışmayan gelinlere çok kırıcılar,oğlumuz besliyor diye bakıyorlar.. eğitimin nedir,mesleğin de varsa kaynanan bebeğe bakarım diyorsa çalış..kira da varsa tek maaşla geçinmek imkânsiz, bebeğin bile bi ton masrafı oluyor..çalışan bir kadın olursan bu aile sana karşı olumlu olarak daha farklı bakacaktır..ama yok evimiz var,eşimin kazancı çok iyi ,benim bebegimden ayrı kalmamı gerektirecek bir durum yok diyorsan eşini karşına al konuş..günümüzün ekonomik şartları hiç bu kadar zor olmamıştı gerçekten..sizin yanınızda ailesine eksra iyi davranması hep özellikle yapıyorlar, gerçekten takmayın..bunu söylerseniz siz kötü olursunuz

Kayınvalidem görümcemin kızına bakıyor ve ben yetiştirmesini hiç beğenmiyorum. Küfürlü konuştuğu için çocuk bunu normal karşılıyor ertafa karşı çok kin dolu yetiştiriyor bu yüzden o baksın istemiyorum...

Boşanmayı neden düşünmüyorsunuz peki?
Ben kızımı doğurasıyq kadar eşimle abartılacak bir sorunumuz olmuyordu.. Nazik, düşünceli, benimle birşeyler yapmak isteyen biriydi ne zaman doğum yaklaştı görümcem olacak şahıs yüzüme bakarak ben onunla konuşurum sen yokken ne konuşacağımızı neredem bileceksin ki dedi sonra işler yavaş yavaş değişmeye başladı...
Görümcem evin bir kızı 35 yaşında annesi olmadan bir iş beceremeyen biri , annesi yüzünden kb ile arası bozuk kv kp sürekli ona kıskanç olduğunu söyleyen biri, ben bu aileye gelin gelsikten sonrada akrabaları arasında çevresinde sevilen biri oldum bu durum da kaynanam ve görğmcemi rahatsız etti...

İşte tnıştığımdam doğuma kadar olan süreçte eşimin davranışlarını yaşadıklarımı düşündükçe ona kıyamıyorum...
Bayram tatilinde beraber zaman geçirdik, kahvaltı hazırladık beraber gezmek istediğiniz yere birlikte karar verdik, yeri geldi annesine gittik yeri geldi babama ama bu süreçte annesi yada ablasıonu arayıp uzun uzun konuşamadı bu durum o kadar iyi yansıdı ki ilişkimize...
Sıkıntım onlar o yüzden direk boşanacapıö diyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…