Boşanma davası eski eş tehtit ediyor.

su alem

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
2.061
2.183
Merhaba arkadaşlar biz anlaşmalı boşanmaya karar vermiştik.İki hafta sonra davamız var.Malesef çekişmeli ye donderecekmis
Kisaca özet geçmek istiyorum nedenini Ben vardiyalı çalışan biriyim 1 ay önce araba bozuldu bir arkadaşım arabaya bakmaya geldi.Bunu da benim ufak oğlan söylemiş.Aradan o kadar zaman geçti ses Yokken eski eş dün kızı arayıp yemin verip geldim o adam vs diye sormuş seskaydi almış. Kendi işyerinde rezalet çıkarmış ,ses kaydını babasına dinlettmis, benim babama atmış.Sonra beni tethtit ediyor ,tam ise gidiyordum.Yok o adamı bulacam, seni rezil edecem diyor ,hem ailemi arayıp baskı yapıyor hem de sürekli beni tehtit ediyor.Olay bir ay önce oluyor biliyor ama nedense dün bu konudan saçma sapan şeyler çıkarıyor.Bugun de aramış ben cekismeliye donecem demiş.Resmen iftira atmaya çalışıyor.
Ben bu konuda ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemem gerekiyor.Ben çekişmeli istemiyorum.Bir de benim hattım onun adına kimi aramıştım, onu talep etmiş.Bana iki numara yolladı biri kardeşimin numarası, tabi ben bir şey demedim ,arayıp soracam tek tek rehberini kimlerle konuşuyor hala soyadomi taşıyorsun diyor.Ben nasıl bir yol izlemem gerekiyor.Polise gidecegim dedim.Bu arada bu süreçte kesinlikle çocukların yanında olmadı.Sadece büyük kizimi psikolojik olarak baskı altına alıp manipüle ediyor.Dengesiz bir insan zaten.Lutfen yardım edin zira kafam çok dolu sağlıklı düşünemiyorum.Yeni hat alsam eline koz geçer mi.Bir şey yok zaten ispat edemez.Manevi tazmina açabilir miyim?
Bana iftira atarak ne yapmaya çalışıyor.Ben kendim nafaka talep etmedim.Sadece çocuklara .Tesekkurler

Üç ihtimal geliyor aklıma;

1. Hayatınıza devam etmenizi kaldıramadı.

2.Bezdirip boşanmamaya çalışıyor.

3. Okadar karaktersiz ki siz birşey talep etmezken iftira atarak hem nafakadan kurtulmayı hemde sizden para koparmayı planlıyor.

Üçünden biri sanki..

Geri dönersiniz zannettmiş. Kararlı olduğunuzu görünce duvara toslamış. Pislik yapıp durumu lehine çevirmeye çalışıyor boyun eğdirmeye çalışacak. Polise gidin bence elinizde kanıtlarınız olsun yoksa çocuk bahanesi ile rahatsız eder sizi

Bir de az önce durum paylaşmis kardeşim görmüş benim numaram konuşma ayrıntısını

Belliki işi çirkefleşmeden bitirmeye niyeti yok. Avukat tutun, onunla ilerleyin. İdda sahibi iddiasını ispatlamakla yükümlüdür. İspat edemezse o size tazminat ödemek zorunda kalacağından anlaşmalıya razı gelebilir. Eline koz vermeyin, irtibat kurmayın. Telefon hattınızı değiştirmeyin, onun adına olan hattı kullanmayın. Şimdilik babanız adına olan bir hattı kullanırsanız daha iyi olabilir. Bütün bunları avukatada danışarak yapsanız daha iyi olabilir.

Polis halleder mi
Teşekkürler avukatla görüştüm gideceğim bakalim

Yeni hat alman durumu etkilemez hatta cikio mahkemede bu hatti ayrilik sonrasi ben degil kendisi kullandi hatta onun uzerinedir ,gozuken numaralarlada kendisi gorusme yaomistir bile diyebilirsin.tabikii mahkemeye bu numarayi beyan etmemis olmani umuyorum .ama avukata danissan daha iyi

Yeni hat alin bisey olmaz arti kendinizden eminseniz biseyde olmaz iftira vs hakimler günde kac dava bakiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…