Boşan demeyin..Akıl istiyorum

Kirpapatyam46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2015
999
391
Kizlar çok mutsuzum...

Eşim ünv mezunu ben onunla evlendigimde ortaokul mezunuydum.sonra lise ünv bitirdim iyi bir işte de çalıştım ama.

Eşimin eskiden söylediği ima ettiği laflar aklimdn silinmiyor onu alıp karşıma konuşmak istiyorum kırgınlığımi söylemek istiyorum beni küçük düşürdüğü onca zamanda hissettiklerimi söylemek istiyorum çünkü içinde sürekli bunlarla uğraşıyorum.Ve ağlıyorum .bosanin demeyin boşama olmaz.lutfen nedenine irdelemeyin.

Karşısına geçip beni küçük gördün ezdin ben bunları hissettim ama artık içinde tutamıyorum demek nasıl bir izlenim bırakır.
Bu arada artık öyle değil.
Ama geçmişte çok üzdü beni ve bende sessiz bir insanım ya duymazdan geldim ya ses çıkarmadım hep içimde yaşadım .
Şuan içim almıyor.

Bmsadece iki örnek vereyim haklimiyim değilmiyim onun üstünden düşünün çünkü bunlar nispeten daha masum olanlar.

Mesela bazen bir yerde yağmur yağar bir yerde yağmaz ya .
Araba ile giderken saniyeler önce yağmur yağıyor du bir anda kesildi nasıl oluyor dedim
Coğrafya görmüş olsaydın bilirdin dedi.
Çok üzüldüm ses etmedim
Ama şimdi içimde büyüdü.

Bir kerede kuzenim geldi ünv bitirmis.
Ben o zaman daha okumaya başlamıştım.
Ortaokul mezunuydum kuzenim gittikten sonra ne mezunu dedi bende
Çok küçük ve çok doğu bir şehir de okuduğunu söyledim.
Eşimde olsun ünv okumuş insan kendi belli ediyor dedi. Hayranlıkla yine birşey demedim.
Ama içim şişti.

Sizce yıllar geçmiş gidip bunlarla yüzleşmeye gerek varmı ki şimdi öyle değil.
.ama atmak istiyorum içimden.

Bir kerede ben kendimi feda ettim demişti onunda sormak istiyorum ve daha bir sürü

E söyleyin ne var ki bunda bu kadar düşünüp içinizde büyütecek

Eşim de bana hep senin matematiğe bedenci girmiş diyor matematiğim gayet iyi olmasına hatta matematik dersi vermeme rağmen. Ben şaka olduğunu bilip gülüp geçiyorum. Sizinki şaka yapmıyor sanırım.

Yani evet eğitim durumunuz birbirine denk olmadığı için o da pişman olmuş belli ki. Sonradan okumakla zamanında o sıraları sınıfları yaşıtlarınızla okumak arasında bile çok çok fark var. Hiç “hayat okulu” “okumuş da nolmış” diye güzelleme yapamayacağım. İçinizde kalanları söyleyin,belki o da söyler karşılıklı yüzleşmiş olursunuz.

Yok tam olarak bu aslında. Ben olsam ilk önce bunu sorardım. Neden kendi gibi üniversite okuyan birini bulmamış zamanında?
Bencede asıl sorun bu yada çalışmayan bir kadınla evlenip ilerde neden çalışmıyorsun diye baskı yapan erkek tipleri

Bencede asıl sorun bu yada çalışmayan bir kadınla evlenip ilerde neden çalışmıyorsun diye baskı yapan erkek tipleri

İşte yine ben ve sağlığım

Sanki kendisi Einstein mıymış hele p***nk diyeydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…