boşalmadan sonra idrar yapsam hamilelği önlermii ??

mayamm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2011
219
1
..................................................

Son düzenleme:
ya kızlar düşün düşün bi sona varamadımm şimdi biz eşimle ilişkiye girdik eşim içime boşaldı:KK17: bende gdip idrarımı yaptımm hemen idrarını yaparsan bişe olmaz diye duydumm sizce hamile kalırmıyımm ?? aslında çok istiyoruz ama biraz daha zamn geçsin istedik... ama inş. hamileyimdirr:KK9: olsa fena olmaz hanii :KK1::KK1::KK1::KK1:

istiyor musun ıstemıyor musun..hem olabılırsın hem d olamayabılırsın...bazı durumlarda zannedıldıgı gıbı kolay olmuyor hamıle kalmak ..hayırlısı ama ıdrar yapmak bı korunma yontemı degıldır mılyonlarca spermın hangısını tasıyacak o ıdrar...saçma ...ona guvenme derim

istiyor musun ıstemıyor musun..hem olabılırsın hem d olamayabılırsın...bazı durumlarda zannedıldıgı gıbı kolay olmuyor hamıle kalmak ..hayırlısı ama ıdrar yapmak bı korunma yontemı degıldır mılyonlarca spermın hangısını tasıyacak o ıdrar...saçma ...ona guvenme derim

öncelikle cevabın için çok teşekkür edrimm.. çok istiyorumm evleneli 1,5 sene oldu ama maddi açıdan biraz birkimimiz olsun istedim borçlarımız yeni bitti o yüzden biraz bekleyelim istediğm yani anlıycan isteemmemm yan cebime koy :KK1: bencede bi korunma yöntemi değildir ama bakalım benm için heycanlı bi ay olacakk :)

Canımmm ikiside farrklı yerlerdeee idrar başka yerden çocuk başka yerden oluyor o nasıl olucak öyle bişey yok kalırsan kalmışsın demektirrr:KK1:

Neden kimse cevap vermiyor :KK43:(:-)2:

bende biliyorum böyle bir şey oldugunu eski kadınlar daha cok bu yöntemle korunduklarını sanırlarmış :KK70: sanırlarmış diyorum gecmişe baksak bi kadının en az 5 cocugu var :KK70: böyle bir söylentinin cıkmasındaki maksat tuvalete oturdugunda spremler geri çıktığı için böyle bir şey uydurulmuş ama sen tuvalete gidene kadar bile giden gitmişse yapılcak bişey yok :)))

bende biliyorum böyle bir şey oldugunu eski kadınlar daha cok bu yöntemle korunduklarını sanırlarmış :KK70: sanırlarmış diyorum gecmişe baksak bi kadının en az 5 cocugu var :KK70: böyle bir söylentinin cıkmasındaki maksat tuvalete oturdugunda spremler geri çıktığı için böyle bir şey uydurulmuş ama sen tuvalete gidene kadar bile giden gitmişse yapılcak bişey yok :)))

gidene dur diyemem giden gider zaten :KK52: inş. gitmiştirrrr :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ne güzel bi beybimiz olurrr:KK49::KK49::emir_bebek:

arkadaşlarr sze bişey sorucam ilk defa eşm içme boşldı..1.5 senelk evliyiz istyoruzda ve mğde bulanıyo ve belm ağrıyo acba hmile olabilir miyim.?:KK49:

bende duydum. bir arkadaşım bana 8 ay bu yöntemle korunduğunu söylemişti. ama güvenli olduğunu söyleyemem. belkide tesadüf etmemiş. çünkü eltim öyle yapmış ve hamile kalmış. doktorlarda ilişki anında spermlerin çok hızlı hareket ettiğini ve hepsinin dışarı çıkmadığını söylüyorlar. yani hamile kalma olasılığı var.

arkadaşlarr sze bişey sorucam ilk defa eşm içme boşldı..1.5 senelk evliyiz istyoruzda ve mğde bulanıyo ve belm ağrıyo acba hmile olabilir miyim.?:KK49:

adet tarihini bekle. bunlar psikolojikte olabiliyor. çünkü esas belirtiler adet geçtikten sonra ortaya çıkıyor. İnşallah hamile kalırsın.

Son düzenleme:
canım ben böle bi yöntemin varlığını yeni duydum.buna yöntem denirse :KK9::KK9:
idrar yolu başka yer rahime giden yol başka yer.idrarını yapsan nolur ki????
canım hamile kalmış olabilirsin her ne kadar bu işler okadar kolay olmasada...
Allah gönlüne göre versin inşallahhh

idrar yolu ile vajinal yol farklıdır. idrar yapma ile spermleri dışarı atma ve korunma olmaz. bu yolla korunduğunu düşünen varsa da yanlış. bence onlar hamile kalma zorluğu yaşıyorlardır farkında olmasalarda. hamile olma olasılığınız yüksek bence tabiki hamile olmanızda sorun teşkil eden bi etken yoksa

he idrarla doğum kontrol oluyosa
ozaman condom ve hap satışları azalacak desenizya
vah vah hangi çağda yaşıyoruz
ne saçmnalık tır bu
bide kırsal kesimde bu yöntemde varmış
isterseniz onuda deneyin sabunlu su salmak

ya kızlar düşün düşün bi sona varamadımm şimdi biz eşimle ilişkiye girdik eşim içime boşaldı:KK17: bende gdip idrarımı yaptımm hemen idrarını yaparsan bişe olmaz diye duydumm sizce hamile kalırmıyımm ?? aslında çok istiyoruz ama biraz daha zamn geçsin istedik... ama inş. hamileyimdirr:KK9: olsa fena olmaz hanii :KK1::KK1::KK1::KK1:

İdrarını Tabi Yap Fakat, Biraz 15 Dk. Kadar Döl Yoluna Girmesi İçin Spermin Yatmalısın..
15 Dk. Sonra İstediğini Yap..:KK34:
Bu Sebepten Bir Şey Olmaz Demişler.. :KK31:

X