Boş gebelikmi geç yumurtlamamı4

esma3a3a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
184
8
7.haftaya yeni girdim.kesenin içinde bebegi göremedim hala.yolk kesesi var ama bazen bebek olmayabilir dedi doktor .geç yumrutlama olmus olabilir dedi.alttan baktı.3once gittigim doktor bebek var demişti.acayıp üzgünüm.ne oldugunu bı türlü anlayamıyorum.10 gun sonra gel dedı.böyle bişey yasayan varmı?lütfen bi akıl verinde aglamayı durdurayım.

canım benim bende 6 haftalıkken bebek görünmemişti 7+3 haftalıkken gittim yine yok yolk kesesi görünüyodu embiriyonik herşey mevcuttu ama bebek yoktu allatn abktı ama yok görünmedi içimde hala umut vardı dedim geç döllenme olabilir hep bu umutla bekledim ve en son gittiğimde dr ye kese 5 haftalık olmuştu gerileme vardı dr alacağını söledi boş gebelik oluşmuş dedi bütün umutlarım yıkılmıştı dünya başıma yıkıldı sanki güçlü olmaya çalıştım bide ilk gebeliğimde böle bişi yaşamak çok yıktı beni genel anesteziyle aldılar keseyi şimdi 17 gün oluyo rabbim kimselere yaşatmasın herkeze hayırlı gebelikler nasip etsin.
canım dr bebeği gördüğünü sölemiş ozaman boş gebelik yoktur yoksa yok derdi zaten bol bol dua et bu kadar stres yapma canım bol bol dua et ve gerisini Allah a bırak hayırlısı neyse o olsun sıkılma üzülme inşallah bebiş seninledir bütün dualarım seninle.

canım çok üzüldüm bende 7 haftalık hamileyim henüz bebeği göremedik bend ebi umut geç döllenmedir diye umutlanıyorum hep hcg değerlerim artıyo fakat bu gün bikaç damla kanamam oldu çok kortktum aceba bişey olurmu bundan ilk bebeğim allah sabrınızı bol versin

canım neden dr ye gitmedin kanaman olunca ne olur ne olmaz yada dr ne tel açıp sorsaydın
benimde kanamam oldu ama kahve telvesi gibi olmuştu kanamam kesik kesik sendedemi öle oldu yoksa normal kanamamı?

Bende kanama felan hıcbısey yok.ama bos gebelık olup olamdıgnı merak edıyorum.cok zor bısey.umarım gec yumurtlamadır.psıkolojım bozuldu aglamaktan.normalde goruluyo sanırım bu zamanda bebek.gec yumurtlama olabılık dıye beklıcegz 10 gun.ama sunu duymustum busem yolk kesesı oldugunda bebek olur dıye.

canım bende duymuştum yolk kesesinin görünmesi boş gebelik riskini azaltıyor diye ama Allah ın taktiri diyim yolk kesesi vardı embiriyonik bütün aktiviteler vardı ama bebek yoktu demekki oluyomuş
inşallah canım sen bebişini görürsün canım sağlıklı bi hamiş olursun .

Ben son adet tarıhıne gore 7.haftanın bırıncı gunundeyım.10 gun sonra kesın bellı olur dımı gec yumurtlamamı yoksa bos gebelıkmı dıye.bu arada allah sabır versın sana ben cok agladım bugun.daha bellı degıl ama ınsan cok uzuluyo.ınsallah sende tekrardan bebek sahıbı olursun.

canım geç döllenme 10. haftaya kadar bellli olur 9. ve 10. hafta da
inşallah canım inşallah 6 ay koruncam sonra inşallah.

doktorun dedı sanırım 6 ay korun dıye.senın ıcın hayırlısı olsun aama umarım bende yasamam.sabırla 10 gun beklıcem.sanada allah sabır versın.

canım neden dr ye gitmedin kanaman olunca ne olur ne olmaz yada dr ne tel açıp sorsaydın
benimde kanamam oldu ama kahve telvesi gibi olmuştu kanamam kesik kesik sendedemi öle oldu yoksa normal kanamamı?

buse zaten dün doktordan geldim kanama derken kahve rengi bi kaç damla bi akıntıydı yani

kıslar ende 4 ay önce boş gebelik geçirdim herşey normal ama bebek gelişmedi süre verdi dr o sürede ne gelişti ne düştü ama ilerlemedi genel anasteziyle aındı ve beklemedeyim gel artık bebeişimmmm

bende pazartesi gıdıcem doktora bellı olacak.delircem meraktan.uamrım yasıyodur,kalbi atar..

esmacım ben boş gebelik geçirdiğimi sanıyodum ama değilmiş meğer yolk kesesi görünüyodu ozaman boş gebelik değil bebek gelişememiş oluyo
bebişin seninledir inşallah beni haberdar et dualarım seninle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…