boş gebelik

esma3a3a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
184
8
8 haftalıkken bos gebelık oldugunu kesenın gelısmedıgını ogrenerek dun kurtaj oldum.2 ay gebelık yasak.ondan sonra umarım saglıklı hamıle kalırım.aynı durumda olan arkadaslar varsa lutfen sizde anlatın..

Allah şifa versin ...inşallah kat kat sağlıklısını versin..bunu benim ablam ve çook arkadaş yaşadı...inşallah

nazar boncuğu olsun bu...dieğr bebek çook sağlıkla gelsin... .öncesinde .ters giden birşeyler

,kanama,sancı ..vs var mıydı?

hıc bı sekılde ne kanama ne agrı yoktu bende.normaldı hersey hatta bı doktor bebek var demıstı.ıste aldılar keseyı.

öncelilkle geçmiş olsun..
cnm bende 6 haftalık hamileydim az bi kanamam oldu sıvı gibi...
hemen doktora gittik baktı ve kesenin son muayneden bu yana gelişmediğini ve
bebek olmadığını söyledi....
o gün 1 hafta daha bekleyelim diye eve yolladı
ve gecesi ben evde kendim keseyi düşürdüm
ama çok kan var içerde diye 9 şubatta kürtaj oldum...
5 ay korunma verdi bana çünkü psikolojim alt üst oldu...
şimdi haziranda nasip olursa korunmayı bırakıp tekrar denemek istiyorum...
Rabbim bi daha bizlere böyle bi acı yaşatmasın inşaallah
sağlıklı bir gebelik ve evlat nasip etsin...amin.

canım çok geçmiş olsun.zynı acıyı bende yaşadım.geçtiğimiz aralık ayında 8 haftalıktı kürtaj oldum.boş gebelikti.aralık ve ocak ayında korundum.şuanda 4.ayım korunmayı bırakalı ama hamile kalamadım.

ayşegül canım aynı bende bu benim 5. ayım olcak kısmetsse benimkide gelişmedi şok olduk eşimde çok üzüldü çünkü 5 yıldr istiyorduk inşşlah bu ay gelir bebişim kuzcumu çok özledik ve hep bekliyoruz

ayşegül canım aynı bende bu benim 5. ayım olcak kısmetsse benimkide gelişmedi şok olduk eşimde çok üzüldü çünkü 5 yıldr istiyorduk inşşlah bu ay gelir bebişim kuzcumu çok özledik ve hep bekliyoruz

canım naber görüşemedik epeydir.aman bakalım tam yumurtlama günüm bugün.inş.tutar.beklemedeyim.maydonozla süt buharı yaptım bu ay.hayıt tohumu içiyorum.bir umut işte.

X