Boş gebelik yaşayanlar tekrarladimi

Banada 6 ay dedi doktor ama yaşımda geçiyor bilmiyorum yaa hayırlısı ama bende 2 ve ya 3 ay diye korunup daha sonra sında başka bi doktora git cem hayırlısı artık ikimiz hakkında 2 hafta sonra sonuç
Benimde yasim geciyor malesef. 33 yasndaym. Ama birdaha kurtaj olmak istemiyorum vucudum yoruldu. 2 ay arayla 2 defa kurtaj oldm. O yuzden bakalm doktor ne derse ona gore hareket edicem. Rabbim yardimcim olsun🙏

Merhaba şuan çok şükür iyi gidiyor ben ikinci kürtajdan iki sene sonra hamile kaldım öğrenir öğrenmez iğneye ve coraspirine başladım çok şükür iyi gidiyor ihmal etmeyin bir doktorla kalmayın aklınıza yatmiyorsa hemen değiştirin
Sonucum kotu cikti mol gebelik dedimki kan pıhtılasmasi varmi yokmu diye bakilmıyacakmi yok dedi zaten belli mol gebelik dedi 1 sene korun dedi kesin bazı doktorlar 6 ay diyorlarmış kan sonucuna bakıcam yarin beta düşmüyormuş mol gebelikte yani nsifirlanmiyormus bazen hatta yükselişe geçiyormuş genelde takip yapıyorlarmış mol gebelik yaşayanlaran beta takibi insallab sıfirlanmistir benim

X