Bos gebelik tekrar edermi ???

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.008
313
25
Kizlar uc ay once bos gebelikden kurtaj olmusdum suan hamileyim ve yine aynisi olmasindan korkuyorum gece uykularim bile kaciyor bos gebelikden sonra normal gebelik geciren varmi yoksa yeniden tekrar edermi hastane randovume kadar heralde beynimi kurcalayacak bu durum

Benim tecrübem yok yaşayanlar mutlaka bilgi verir.

Bence korkmayın her hamilelik aynı olcak diye bir şey yok. Gebeliğinizin saglikla ilerlemesini diliyorum

Hiç korkma benim de ilk gebeliğim boş gebelikti
2 ay sonra tekrar hamile kalmıştım 2 tane evladım var. Her hamileliğin hikayesi farklı hiç stres yapma. Bende çok korkuyordum ama hiç korkacak bisey yokmuş sende hamileliğinin tadını çıkar canım

Rabbım sağlıcakla bebısınızı kucağınıza almayı nasip etsin ınsallah ve ınsallah tekrar etmez benim de fıkrım bılgım yok ama ınsallah gönlünüze göre olsun ben de suan boş gebelık gecırıyorum başlığı görünce yazmak ıstedım sağlık sıkıyorum

Sağlık dılıyorum yzacaktım

Gecmis olsun canim uzulme bende o yoldan gecdim insallah sende hemen hamile kalirsin

Gercekdenmi insallah bu sefer artik gorurum bebegimi

Daha 4+3 ilk muayeneye 7. Haftanin basinda randovum var ama gitmeye korkuyorum
Gunumuz bile aynı 18 Ağustos sanrm regl başlangıcınz sizinde.
3 yıl önce bende 10 haftaya kadar içinde gelişir umidyle bekledgm gebelgm boştu ve doktorum tekrar etmez korkma çok küçük olasılık dedi.
Şimdi kan bile aldırmadım o derece rahat olmaya calsyrm.

Hadi insallah evet benimde 18 agustos son adet insallah seninde saglikli hamileligin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…