Boş gebelik mi gerçekten yardımcı olur musunuz

34angelpink33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
13
1
7+2 haftalık gebelik ama kese var bebek görünmüyor Dr her ihtimale karşı 1 hafta daha bekleyelim dedi beta değerim de yükselmiş
IMG_8447.jpeg
IMG_8457.jpeg

kese göründükten sonra betanın önemi yok. kese büyüdükçe beta artar zaten. ben bebeği 6+6da görmüstüm kücük fasulye gibiydi. sınır ne bilmiyorum bebeği görmek için. başka doktora göründümüz mü?

Orda ufak da olsa bişey görünüyor yani boş değil geç döllenme olabilir bana da demişlerdi yok gibi işte kalp atışı alamıyoruz filan ama geç döllenmeymiş şu an 27 haftalıgım

kese göründükten sonra betanın önemi yok. kese büyüdükçe beta artar zaten. ben bebeği 6+6da görmüstüm kücük fasulye gibiydi. sınır ne bilmiyorum bebeği görmek için. başka doktora göründümüz mü?
Evet benim diğer gebeliğimde de 5. haftada görülmüştü bebek.bunda 7.haftadayız maalesef görünmüyor, istenmeyen gebelik olmadığı için 1 hafta daha bekletelim belki geç döllenme olabilir dedi doktor.

7+2 haftalık gebelik ama kese var bebek görünmüyor Dr her ihtimale karşı 1 hafta daha bekleyelim dedi beta değerim de yükselmişEki Görüntüle 3487175 Eki Görüntüle 3487176
Benimde kesen inanilmaz büyükmüş kalp atışı yok demişti 5 haftalıkken. Bulamiyorum bulamıyorum deyip korkutmustu beni doktor. Doktoru hemen değiştirdim gittigim doktor bebeğin kese de daha alt kısma yerleştiğini söyledi ve kalp atışlarını alt muayene ile duydum. Doktor önemli etken bu durumda bilginiz olsun. Betaniz da zaten yukseliste

Benimde kesen inanilmaz büyükmüş kalp atışı yok demişti 5 haftalıkken. Bulamiyorum bulamıyorum deyip korkutmustu beni doktor. Doktoru hemen değiştirdim gittigim doktor bebeğin kese de daha alt kısma yerleştiğini söyledi ve kalp atışlarını alt muayene ile duydum. Doktor önemli etken bu durumda bilginiz olsun. Betaniz da zaten yukseliste
Böyle okudukça daha da ümitleniyorum .Allah om her yönden hayırlısını nasip etsin inşallah.betam 17 000 iken 9 gün sonra 106 000 oldu

Bugün gittim böyle dediler.kalp atışı yok kürtaj olman gerekiyor dediler şimdiye kadar bebek görünmüyordu

Eklentiler

• IMG_8680.jpeg
    IMG_8680.jpeg
    179 KB · Görüntüleme: 23
Bugün gittim böyle dediler.kalp atışı yok kürtaj olman gerekiyor dediler şimdiye kadar bebek görünmüyordu
IMG_8680.jpeg

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 19
X