Gebeliğe Hazırlık Boş gebelik durumu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

leylacv

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
451
130
32
Merhaba 6+3 günlük hamileyim doktora gittik ve kese boş görünüyor dedi yani kese var ama bebek yokmuş vajinal yoldan da baktı göremedi. Bir hafta sonra tekrardan kontrole gideceğim böyle bi durum yaşayıp bebeği sonradan gören oldu mu? Kafam çok karışık ilk kez başıma böyle bişey geliyor

Var tabi. Önce boş gebelik zannediyolar ama sonra pıt pıt bebeğin kalp atışlarını duymaya başlıyorlar. İnşallah sizinde öyle olur haftaya bebişinizi de görürsünüz

İnşallah içime öyle bir kurt düşürdüler ki kendimi direkt kürtaj masasında psikolojisine soktum bir hafta nasıl geçecek bilmiyorun

Merhaba 6+3 günlük hamileyim doktora gittik ve kese boş görünüyor dedi yani kese var ama bebek yokmuş vajinal yoldan da baktı göremedi. Bir hafta sonra tekrardan kontrole gideceğim böyle bi durum yaşayıp bebeği sonradan gören oldu mu? Kafam çok karışık ilk kez başıma böyle bişey geliyor
Bende bügün aynısını yaşadım ..6. Haftadayım inşallah görebiliriz ..🤲🏻

İnşallah boş gebelik değildir canım bnde bos gebelik sonrası kurtaj oldm Allah kimseye yaşatmasın. İnşallah bebeğin sağlıklıdır 🙏🏻

İnşallah boş gebelik değildir canım bnde bos gebelik sonrası kurtaj oldm Allah kimseye yaşatmasın. İnşallah bebeğin sağlıklıdır 🙏🏻
Kaçıncı haftada kesin boş denildi? Bazı kişiler 8-9 hafta bebeği gördük diyorlar kafam çok karıştı ne kadar beklemek gerekiyor emin olmak için?

Kaçıncı haftada kesin boş denildi? Bazı kişiler 8-9 hafta bebeği gördük diyorlar kafam çok karıştı ne kadar beklemek gerekiyor emin olmak için?
Ben bir kere gittim kontrole keseyi gördük sonra bayram girdi araya bayram sonrası teyzemi kaybettim gidemedim. Sonraki hafta kontrole gittim boş gebelik dendi. 8h+3 günlük tu. Iki farklı doktora gittim aynı söyledi. Kürtaj oldum

Başka özellikle ozel bi hastaneye gidip kontrol edin derim, devlette genelde eski oluyor cihazlar.

Ben bir kere gittim kontrole keseyi gördük sonra bayram girdi araya bayram sonrası teyzemi kaybettim gidemedim. Sonraki hafta kontrole gittim boş gebelik dendi. 8h+3 günlük tu. Iki farklı doktora gittim aynı söyledi. Kürtaj oldum
Anladım ben yarın kontrol olacağım 7+3 olacak bakalım nasipte ne varsa

Durum güncelliyorum. Kontrolde yine karından ve vajinadan görünmedi.özel bi ultrason oluyor ya birde ordan baktırdı doktor hani sadece ultrasondan bakılan bı birimi var adını bilmiyorum. Neyse orda da kese 6+1 haftalık görünüyor dedi yolk sac da 8 milim. Normalde 7+3 tüm. Doktor ister bir hafta bekle istersen yatış al kürtaj yapalim dedi. Sizce ne yapmalıyım? Bı değişiklik olma ihtimali var mı?

Merhaba benimde bütün 6+0 kese 9 mm ama yolksac vs görünmedi olumsuz düşünmeyelim haftaya da gel dedi Sizin basıldı sonradan bebek göründü mü
İnşallah sağlık sıhhatle nasip olur sizin ki olumsuz düşünmeyin asla 🤲🏻
Ben malesef kürtaj oldum 10. Haftaya kadar bekledik ve kesede bozulmaya başladı başka doktora da gittim netleşince sonlandırıldı ..
Şuanda rabbim nasip etti hamileyim tekrardan siZede nasip olur inşallah ..

X