Borifem kullanıyorum

melisagilbert

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
2
0
23
Merhaba . 5 aydır vajinal mantar ile savaşmaktayım. Sayısız ilaç fitil ve krem kullandım fakat hiç biri tamamen bitirmedi. Soğan suyu çok etkili faydasını gördüm ama o da kökten bir çözüm olmadı. En son gittiğim doktorum ilaç tedavisi ardına borifem önerdi ve bu gün kullanmaya başladım. Nasıl kullanacağım hakkında kimse kesin bir şey yazmamış. Kutunun içinden çıkan 2 şişe iki gece içinmiş. Yani bir şişe bir gece içinde vajinanın içine sıkılır ve tekrar içinden akması beklenerek uygulanmalıymış. ( kesin değil fakat internetten araştırdığım kadarıyla ben bu şekilde uyguladım ) kullanım sonrası da konuyu güncellerim …

kullandığım hiçbir antibiyotik ve fitiller fayda etmemişti ama çok şükür ben borifemde deva buldum arkadaşlar yine de bir doktora görünüp kullanın derim . Hepinize şifalar

kullandığım hiçbir antibiyotik ve fitiller fayda etmemişti ama çok şükür ben borifemde deva buldum arkadaşlar yine de bir doktora görünüp kullanın derim . Hepinize şifalar
bende borifem kullanacağım bilgi verebilir misin nasıl kullanılıyor vajina içine mi dışına mı

Bende borifem kullanacağım bilgi verebilirmisin nasıl kullanılıyor vajina içine mi dışına mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…