bonie ter önleyici

Lina

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
72
1
ben maximi kullanıyorum burdada ilk ben önermiştim fakat bonie nin içeriği farklı gibi geldi bana şöyle diyor sitesinde;Bonie Ter Önleyicinin benzer ürünlerden en büyük farkı teri komple engellemeyip geçici bir süre kontrolünüz altında kesmesidir.Bonie Ter Önleyici sayesinde nemi azaltıp terlemeyi önleyebileceksiniz.
kullanan varsa yorumlarını paylaşabilirmi sevgilerrr

bence maximden fazla bi farkı yok çünki içerikte yine aluminyum kloride var

bonie içerik:
"Deionized Water, Aluminum Chlorohydrate, Denatured Ethly Alcohol, Dimethicone, Polyquaternium, Methyichloroisothiazolinone."

sonra benzer diğer ürünlerin açıklamasında olduğu gibi şöyle uyarıda bulunmuşlar
"Bonie Ter Önleyicinin uygulandığı bölge ertesi sabah durulanmalıdır"
aluminyum içeriğinden dolayı ertesi gün yıkanması gerekiyor ,uygulama yapılan bölge.
aluminyum dışındaki diğer aktif maddeler farklı ,onlarda nem tutucu ,ph ayarlama ,koruyucu vs için kullanılmış
yani her iki üründede asıl vazifeyi gören madde "aluminyum klorid".

belki bonie nin terlemeyi tamamen kesmemesinin sebebi ;içeriğindeki nemlendirici ajan olan "Polyquaternium" dır.
yinede karar senin ,bence deneyip test etmek en iyisi,ama dediğim gibi etken madde ikisininde aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…