Bolu, Balayı...

fionce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2014
77
23
32
Düğün tarihimiz 14 haziran ancak hâlâ balayı için otel bulamadık.Bir türlü karar veremiyorum.Düğün istda olacak balayı da değişmez ise Bolu olabilir.Onereceginiz oteller var mi? Lütfen yardımcı olun :-(

bizim eylül ayıydı, abanta gittik.
güzeldi ama fazlaca sakin bence. ben de gezmeyi seven biriyim :))
büyük abant oteli güzeldi ama, biraz pahalı.

bizim eylül ayıydı, abanta gittik.
güzeldi ama fazlaca sakin bence. ben de

gezmeyi seven biriyim :))
büyük abant oteli güzeldi ama, biraz pahalı.
Büyük Abant otele baktım nisanlima da söyledim ama dediginiz gibi pahalı olduğuna dair çokça yorum var.Ben sessizliği seviyorum bir de balayı olacağı için sessiz olması daha iyi olur.Bütün yorgunluğu atarız ustumuzden

Bolu'da ısrarcı değilseniz ve sakinlik arıyorsanız oylat ve ağvayı düşünün derim...

eğer sessiz sakin ve doğalı istiyorsanız kazdağlarındaki balayı konseplerine de bakın derim hiç gitmedim ama güzel oluyormuş

Sapanca'da vardı bir otel, Güral Termal mi neydi adı.. Güzele benziyor pek sakin ama pahalı olabilir. Sonuçta balayı bu..

Merhabalarr. bende balayı oteli arıyorum mart'ta olucağı için bizde Abant'ta düşünüyoruz. Büyük Abant otelinin fiyatları acayip derecede. bi araştırma yaptım internetten yine Bolu'da Aden Boutique Hotel Spa diye bir yer buldum ve nişanlımda pek beğendi galiba oraya gidicez :)
Standart oda içerikleri ise şöyle;
Yatak Odası
Elektrikli Şömine
Özel Banyo, duş, tuvalet
Cam önünde Jakuzi
Merkezi ısıtma
Minibar
Direkt Telefon
Lcd Tv
Saç Kurutma Makinesi
Şifreli kasa
Kablolu ve Kablosuz internet erişimi.
Bu arada cam önünde Jakuzi yazdığında bende bi tuhaf oldum gören olur diye Ama tamamen ormanlık alana bakan ve aslında görünmez bir şekilde dizaynı var.
Bakalım. Allah yardımcımız olsun :)

az evvel detaylı baktımda Aden Boutique Hotel Spa'da sadece kahvaltı varmış akşam yemeği yokmuş
çok güzel odalar olmasına rağmen elemek durumunda kalıcaz sanırım çünkü arabasız gidilicek bi yerde birde yemek derdini düşünemeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…