Bollywood Ünlülerinin Makyajsız Halleri

Dizikoliq

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
60
12
29
aishwarya-rai-without-makeup-at-home.jpg
deepika-padukone.jpg
rani-mukherjee-without-makeup-3-217x300.jpg
Katrina Kaif Without Make Up Photo 2013.jpg
2u91ysk.jpg
sonakshi-without-makeup-at-ccl-320x396.jpg
imp5.jpg
Kiskaniyorum kızlar ya bunlar Makyajsiz da mı böyle olur
Hele türkiyede ki ünlülerin Makyajsiz hallerini görünce şaşırıyor insan birazda esmer güzelliği
Hele şu Aishwarya rai nedir öyle ya

Şimdilik bu kadar bulabildim hint severler gelsin
Ha dipnot olarak sakın niye kötü resimlerini koydun bilmem ne demeyin hint arkadaşlarımın yolladığı resimler bunlar gerçekte boyleler ki bence yinede güzeller zaten eserlerin makyaja ihtiyacı yokki

katria kaif favorim!!!
hint kadınları genel olarak güzel,errkekleri genelde cirkin ya :I)

katria kaif favorim!!!
hint kadınları genel olarak güzel,errkekleri genelde cirkin ya :I)
yok ya kadında erkekte aynı zaten katrinanın hindistanla alakası yok. yakışıklısı yakılıklı güzeli güzel oluyor ama genelde kızları bizden kötü bence deepika hariç canımm o.
fahriye evcen mesela makayajsız çoğundan iyi görünüyor

image.jpg
Eki Görüntüle 1625943 Eki Görüntüle 1625944 Eki Görüntüle 1625945 Eki Görüntüle 1625946 Eki Görüntüle 1625947 Eki Görüntüle 1625948 Eki Görüntüle 1625949 Kiskaniyorum kızlar ya bunlar Makyajsiz da mı böyle olur
Hele türkiyede ki ünlülerin Makyajsiz hallerini görünce şaşırıyor insan birazda esmer güzelliği
Hele şu Aishwarya rai nedir öyle ya

Şimdilik bu kadar bulabildim hint severler gelsin
Ha dipnot olarak sakın niye kötü resimlerini koydun bilmem ne demeyin hint arkadaşlarımın yolladığı resimler bunlar gerçekte boyleler ki bence yinede güzeller zaten eserlerin makyaja ihtiyacı yokki
Sen bide aıshwarya rainin şimdiki halini gör

Bence en güzeli Aish sonra Deep ve şu hafif balık etli beyaz tenli olan ismini hatırlayamadm. Ama sanki 0 makyaj degiller birçoğu Deep hariç diğerlerinde biraz var gibi

X