Bölgesel İncelme Bölgesel Zayıflamak İçin Ne Yapabilirim?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

nickd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
39
0
arkadaşlar benim fazla kilom yok ama vücudumdan şikayetçiyim.. bi iki haftadır yediğime içtiğime dikkat ediyorum hatta bi ara güzel faydasını da gördüm, aklımca dengeledim kendimi ama demin aynaya baktım da yine aynı yine aynı artık çok yoruldum ya vücudumun uğraşılcak pek bi tarafı olmamasına rağmen sırf şu acaip görüntü yüzünden kafayı yemek üzereyim :S

bakın ben her konu başlığında sağlıklı yeme taraftarı olduğumu belirttim çünkü fast food dan çok çektim.. son zamanlarda bu alışkanlığı bıraktım ve hemen faydasını gördüm, hatta kalçam 89dan 86ya, belim 72 den 71e indi. ama demin ölçtüm yine 72!!!

eminim burda benden daha çok sıkıntısı olan vardır ama inanın bu da çok can sıkıcı.. özellikle bel kısmımda garip bi görünüm var, simit yok, erittim ama ufak bir bel oyuntusu var ve biraz daha ince olsa çok hoş görünücek. ama ellerimle inceliyorum da kaburga kemiklerime dokunuyorum yani daha ne kadar incelebilir ki... kalçamı da biraz daha inceltym desem kemiklerim derime yapışıcak gibi geliyo inanın sıkıldım bundan nolur yardım edin bi çare söyleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…