Bole Hic Olan Var Mi ?

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.852
16
37
diyelim bi kadinin adeti gecikti epey ve hamile ama hamile oldugunu bilmio hic bi belirtisi falan yok idrar testinde cikmadi kan testinde cikti ve bu testi bi ay yada belki daha gec zaman sonra yapti bole bi sey olabilir mi

ve bebekler anne karnindayken kac aylik olurken tekme atar en erken ? :1hug:a.s.

insallah olabilir canim
bende ayniyim bir hafta gecti olmadim test yaptim cikmadi
doktoruma sordum olsaydi testte cikardi diyorsenağlama

benim küçük yengem çok düzensiz adet görürdü...korunmayı bıraktıktan sonra adeti iyice düzensizleşti..2,5 ay görmeyince eczaneye gidip idrar testi yaptırdık çıkmadı..hastaneye gidip kan testi yaptırdık orda çıktı 10 gün sonra felandı kontrole gitti o zaman bebişi 2 aylık olmuştu onunda hiç belirtisi yoktu..daha doğrusu 9 ay boyunca bebeğinin tekmesi dışında hiç bi belirtisi olmadı:))bi çeşit canım bizim küçük gelin:))

diyelim bi kadinin adeti gecikti epey ve hamile ama hamile oldugunu bilmio hic bi belirtisi falan yok idrar testinde cikmadi kan testinde cikti ve bu testi bi ay yada belki daha gec zaman sonra yapti bole bi sey olabilir mi

ve bebekler anne karnindayken kac aylik olurken tekme atar en erken ? :1hug:a.s.
her hamileligin belirtisi olacak diye bi durum yok sonucta kan testinde cikmis eger emin degilse 2.bi kan testi yapilabilir bende 4 aylik oluncaya kadar hic asermedim

canım benım kan testinde çıktı ise kesindir belirtisi daha geç dönemlerde ortaya çıkabilir .

VALLA BENDE DE HİÇBİR BELİRTİ OLMADI.
REGLİM GEÇTİ.
TEST YAPTIM.POZİTİF ÇIKTI.
DÜN ULTRASONDA GÖRENE KADAR DA İNANMAK BİLE İSTEMİYORDUM.
DİĞER 2 GEBELİĞİMDE DELİ GİBİ BELİRTİLER VARDI.

BUNDA YOK.
SAĞLIKLA GELSİN BEBEĞİM.

SANA DA 2. Sİ NASİP OLSUN.

SEVGiLER...

VALLA BENDE DE HİÇBİR BELİRTİ OLMADI.
REGLİM GEÇTİ.
TEST YAPTIM.POZİTİF ÇIKTI.
DÜN ULTRASONDA GÖRENE KADAR DA İNANMAK BİLE İSTEMİYORDUM.
DİĞER 2 GEBELİĞİMDE DELİ GİBİ BELİRTİLER VARDI.

BUNDA YOK.
SAĞLIKLA GELSİN BEBEĞİM.

SANA DA 2. Sİ NASİP OLSUN.

SEVGiLER...

senace tebrık ederım canım ya ben bılmıyordum sımdı gordum:teytey::teytey:

canım ben bundan 8-9 ay önce bir gazetede okumuştum amerikada bir kadın 9 aylık hamile ve hamile olduğunu bilmiyo bide aşırı kiloluydu resimde karın ağrısıyla hast gidiyo ve doğum yapıyo ne enterasan şeyler oluyo bizde her ay elimizde test le dolaşıyoz

senace sendemı hamılesın cnm tebrıkler ama sana kırgınım bana msn ekle demıssın ekledım ama hıc yoksun msnde

X