Nişan Bohça Alışverişimm (Liste yaptım :))

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

kelebek.hill

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2011
11.087
6.705
:nazar::nazar::nazar:Herkese selamlarr, 2 gündür gezinti sonucu bohça alışverişimizi tamamladık, ben de zamanında çok araştırdığımdan dolayı herkese de bilgi vermek istedimm... (sonradan foto yüklemede hata oldu, link ekledim))

Bohça alışverişinde baştan sona alınanlarr:

Benim bohçam: (bulabildiğim kadarını fotolayarak)

1. Öncelikle setimi aldık; favoriden aldım beyaz istiyordum sade..

$20131102_140227.jpg

Pierre cardin mağazasına gittik vee başlandı sıradan alınmaya;

2. 6lı saten gecelik seti; ben mürdüm rengi aldım zevkinize kalmış seçer beğenir alırsınızz..

Pierre Cardin Çeyizlik 6'lı Sabahlık pijama gecelik 6205 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 309,00 TL

3. atlet-çamaşır takım
4. sütyen-çamaşır takım
5.terlik (illa alman lazım dediler :))

G&C Çeyiz Terliği (beyazı)

6.seyahatler için makyaj çantası (ben kutuları ve sandığı kullanışlı bulmadığımdan almadım keyfinize kalmış)
$images.jpg
7.çorap
8. cüzdan (çok içime sinmemişti kayınvalidem son anda koydu)
9. günlük pijama takımı (bu kısımda rahatça istediğini giyersin dendi bana ben de cicili polar bir takım aldım :))

Pierre Cardin Taytl Pijama Takm 8802 (fuşyası)

Nine weste gittikk

10.Abiye ayakkabı(foto ısrarla yüklenmedi linkleri koyayım)

NWCAMYA2 - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

11.Abiye çanta

CANTA 0269042NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

12. Günlük çanta ve cüzdanı(takımı bozmamak için kv ısrarla aldı cüzdanı bu sefer içime sindi tabii :))

CANTA 0267603NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

CUZDAN 0267705NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

13. Gratis ve body shoptan kullandığım ana makyaj,makyaj temizleme ve cilt bakım ürünlerimi aldımm...(biraz fotoo)

Vcut Bakm > LEK - The Body Shop

$FLORMAR-DIP-EYELINER-1-ALANA-1-BEDAVA__92140795_0.jpg $indir.jpg $lg_arindirici_yuz_yikama_jeli.jpg $lg_goz_kalemi.JPG $lg_piriltili_allik.jpg $max-factor-gloss-cube-dudak-parlat-3697.jpg $Maybelline One by One rimel.jpg $SeaweedMattDay_INSEAPJ010_330.jpg

14. Mangodan günlük kıyafet olarak işe giyebileceğim, etek ceket gömlek aldık

$11047568_02_B.jpg $11077566_02.jpg $11085501_LR.jpg

15. Dkny saat aldık

$NY4812.jpg

16.Siyah hafif topuklu deri bir çizme aldık

17.Abiye elbisemi ve gece çıkarken giyeceğim mini elbisemi de önceden almışlardıı...ustune disarda usumemek icin yalanci kurklerden aldik gri ayakkabimla cantama uydu :)

18.Kayınvalidem gelirken boncuk işlemeli bohça, hurç , havlu, patik, yemeni tarzı bir şeyler getirmişti bir de sevdiceğimin nenesinden el emeği örgü bir şal geldi.

Benim alışverişim burada son buldu.

Sevdiceğimin bohçasına biz neler aldıkk...

Pierre cardin mağazasından baya bir şey alındı :)

1.6lı pijama takımı

Pierre Cardin Poplin 6 lı Robdeşambr Pijama tk 5505 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 249,00 TL

2.Günlük kullanım için eşofman takımı

Mod Collection 1554 ERKEK Eşofman Takımı-NEW GittiGidiyor'da 97474445 (fümesi)

3.Gömlek-cüzdan-kemer-kravat seti

Pierre Cardin 6 prç Gömlek Kemer Cüzdan Kravat Mendil Damat Seti03 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 199,00 TL (kravatı farklıydı)

4.İç çamaşırları
5.Çorap
6.Ayakkabı(henüz alamadık yanımdayken almak istedim kışlık bot alacağım kullansın istiyorum)
7.Terlik

G&C Çeyiz Terliği

8.Traş seti(bakım kiti nivea)

Nivea Sensitive Traş Seti 7 Parça Manikür Seti Hediyeli En Hesaplı Online Satış Fiyatı 119,00 TL

Çok şükür sorunsuz ve keyifli bir alışveriş oldu, darısı başınıza kızlarr...:nazar::nazar::nazar:

Alyanslarımızı ancak nişandan bir gün önce alabileceğiz...

Eklentiler

• $eyecolour_b.jpg
    $eyecolour_b.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 692
  • $lg_dus_jeli.jpg
    $lg_dus_jeli.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 736
  • $lg_strawberry_body_polish.jpg
    $lg_strawberry_body_polish.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 718
  • $New-BBB-Straw-Tub-Open-Angled_HR_INBBOPJ036_330.jpg
    $New-BBB-Straw-Tub-Open-Angled_HR_INBBOPJ036_330.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 674
  • $3b.jpg
    $3b.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 670
  • $DSC_0957.jpg
    $DSC_0957.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 751
Son düzenleme:
hayırlı olsun ama bana eksik gibi geldi deodorant parfüm roll-on tırnak makası cımbız oje aseton törpü saç tarağı saç fırçası filan yazmamışsın onlar alınmadı mı sen yazmayı mı unuttun :26:

hayırlı olsun ama bana eksik gibi geldi deodorant parfüm roll-on tırnak makası cımbız oje aseton törpü saç tarağı saç fırçası filan yazmamışsın onlar alınmadı mı sen yazmayı mı unuttun :26:

Parfümleri tamamlayacağız canım aklımda...
Ama kullanmadığım şeyleri çok almadım, bazılarını da yazmamışımdır yani :KK34: önemli olan listede yazan değil benm kullanacak olmamdı sonuçta mesela saç tarağı aynası setini direk es geçtim, oje falan da unutmuşum önemsemedm yani..

Parfümleri tamamlayacağız canım aklımda...
Ama kullanmadığım şeyleri çok almadım, bazılarını da yazmamışımdır yani :KK34: önemli olan listede yazan değil benm kullanacak olmamdı sonuçta mesela saç tarağı aynası setini direk es geçtim, oje falan da unutmuşum önemsemedm yani..

yani bende tarak seti istemedim bi saç fırçası aldık bana :nazar: ojeyi bende pek önemsemedim annesi ısrar edince alışmış olmak için aldım işte :KK1: bende aslında kuyuyu pek istemezdim ama bana 2 tane makyaj kutusu geldi ee bizde ona kutuda traş takımı alınca 3 tane oldular onları ne yapıcam evlenince bilmiyorum ayy bide bana sandık alındı beyaz deri çok büyük değil ama şimdiden dert ettim nereye koyucam diye

yani bende tarak seti istemedim bi saç fırçası aldık bana :nazar: ojeyi bende pek önemsemedim annesi ısrar edince alışmış olmak için aldım işte :KK1: bende aslında kuyuyu pek istemezdim ama bana 2 tane makyaj kutusu geldi ee bizde ona kutuda traş takımı alınca 3 tane oldular onları ne yapıcam evlenince bilmiyorum ayy bide bana sandık alındı beyaz deri çok büyük değil ama şimdiden dert ettim nereye koyucam diye

İŞte canım ben de oje orda unutmuşum normalde kullanırım ama önemsemedim ufacık bir şey :KK1:
Kutulara gelince ben de ilerde dert olcak diye düşündüm sandık da aynı şekilde baştan kesinlikle istemiyorum dedimmm.. bir tek damat bohçasındaki kutu oldu böylece ve benm seyahat için çantamı dah açok sevdim, ya bir de uzak şehirlerde olunca hepsi yük olcak ilerde bana ievime göre alırım hayırlısıyla yaniii..:KK34:

İŞte canım ben de oje orda unutmuşum normalde kullanırım ama önemsemedim ufacık bir şey :KK1:
Kutulara gelince ben de ilerde dert olcak diye düşündüm sandık da aynı şekilde baştan kesinlikle istemiyorum dedimmm.. bir tek damat bohçasındaki kutu oldu böylece ve benm seyahat için çantamı dah açok sevdim, ya bir de uzak şehirlerde olunca hepsi yük olcak ilerde bana ievime göre alırım hayırlısıyla yaniii..:KK34:

bana makyaj takımı kutuda alınmıştı zaten sandığın yanında da vardı kutu bi tane var zaten ikinciye gerek yok dedim annesi ısrarla alalım lazım olur vs vs dedi iyi tamam dedim bende neyse artık biraz üzerinde değişiklik yapabilirsem farklı yerlerde kullanabilirim bide birine kokulu sabunlardan koyup çamaşır makinesinin üstünede koyabilirim güzel kokar :nazar:

bana makyaj takımı kutuda alınmıştı zaten sandığın yanında da vardı kutu bi tane var zaten ikinciye gerek yok dedim annesi ısrarla alalım lazım olur vs vs dedi iyi tamam dedim bende neyse artık biraz üzerinde değişiklik yapabilirsem farklı yerlerde kullanabilirim bide birine kokulu sabunlardan koyup çamaşır makinesinin üstünede koyabilirim güzel kokar :nazar:

Evet canım farklı alanlarda değerlendirmeye çalış sen de artıkk :KK34: makyaj seti kutuda satılanlar kullandığım marka olmadığından ben o şekilde almadım canım, ama dert etcek bir şey yok sen de çok değerli bir şey de değil en kötü verirsin birine :KK1:

Evet canım farklı alanlarda değerlendirmeye çalış sen de artıkk :KK34: makyaj seti kutuda satılanlar kullandığım marka olmadığından ben o şekilde almadım canım, ama dert etcek bir şey yok sen de çok değerli bir şey de değil en kötü verirsin birine :KK1:

bazılarını annesi önceden almış bazılarını beraber aldık onun aldıklarını kullanmam zaten rengi filan hiç hoş değil allık pudra ama bizim beraber aldığımız allığı rimeli filan kullanırım :nazar:

bazılarını annesi önceden almış bazılarını beraber aldık onun aldıklarını kullanmam zaten rengi filan hiç hoş değil allık pudra ama bizim beraber aldığımız allığı rimeli filan kullanırım :nazar:

Anladım canımm.. senin de hayırlı olsun inşallah, ufak tefek şeyler bunlar çok takılmamak lazım, ana taşlarda içine sinmeyen bir şey yapmasınlar daa :KK34:

Anladım canımm.. senin de hayırlı olsun inşallah, ufak tefek şeyler bunlar çok takılmamak lazım, ana taşlarda içine sinmeyen bir şey yapmasınlar daa :KK34:

sağol canım yok onun haricinde herşeyi istediğim gibi aldık hatta nikah günü tam belli olmadan gelinliğimi bile aldım çok hoşuma gitti sırtı ipli olduğu için kilo alsamda versemde olucağı için sorun olmaz bakmak istersen açtığım konularda var sana da fikir olur belki :KK34:

sağol canım yok onun haricinde herşeyi istediğim gibi aldık hatta nikah günü tam belli olmadan gelinliğimi bile aldım çok hoşuma gitti sırtı ipli olduğu için kilo alsamda versemde olucağı için sorun olmaz bakmak istersen açtığım konularda var sana da fikir olur belki :KK34:

Cok sevindim canmm oyleyse sorun yok.. Allah hayirli etsin gule gule giy hemen bakacammm :KK66:)

Son düzenleme:
Hiloşum herşey çok güzel canım benm Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin size herşey istediğin gibi olmuş ve çok güzeller :KK54::KK54:
Ve sıra geldi nişan merasimineeee senin kadar bizlerde burda çok çok heyecanlanıyoruzz
:KK52: vliliğe giden yolunuzda her adımınız mutluluk dolu olsun canım benimm nazarlardan korusun Allahmm siziii:nazar::nazar:

Hiloşum güle güle kullan hepsi çok güzeller ve en güzel detaya kadar hepsi alınmışlar güle güle kullan mutlulukla sağlıkla

Hiloşum herşey çok güzel canım benm Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin size herşey istediğin gibi olmuş ve çok güzeller :KK54::KK54:
Ve sıra geldi nişan merasimineeee senin kadar bizlerde burda çok çok heyecanlanıyoruzz
:KK52: vliliğe giden yolunuzda her adımınız mutluluk dolu olsun canım benimm nazarlardan korusun Allahmm siziii:nazar::nazar:

Canım çok teşekkür ederimm, çok şükür güzel geçti alışverişimizz :KK16::nazar:
Ayy evet ben de artık heyecanla Cumartesiyi bekliyorumm mekanı da ayarladık süper yer eğlenmek içinn..bir şey kalmadı zaten artık kendi kuaför işlerimden başka ve annemin evdeki telaşları tabi :KK31:

Hiloşum güle güle kullan hepsi çok güzeller ve en güzel detaya kadar hepsi alınmışlar güle güle kullan mutlulukla sağlıkla

Begüşüm çokk teşekkür ederimmm...evet hepsi içime sindi çok şükürr :KK16::nazar:

Hilal valla benim için bulunmaz bir nimetsin :KK34: Yine bir sürü şeyler öğrendim. Bu yazdıklarını okumadan çıksam alışverişe, bohçam baya eksik kalırdı :) Alışverişinin güzel geçmesine çok sevindim, neler duyuyoruz ne kadar cimri kayınvalideler var. Seninki maşallah bol bol aldırmış :) Güle güle güzel günlerde giy canım :KK16:

Hilal valla benim için bulunmaz bir nimetsin :KK34: Yine bir sürü şeyler öğrendim. Bu yazdıklarını okumadan çıksam alışverişe, bohçam baya eksik kalırdı :) Alışverişinin güzel geçmesine çok sevindim, neler duyuyoruz ne kadar cimri kayınvalideler var. Seninki maşallah bol bol aldırmış :) Güle güle güzel günlerde giy canım :KK16:

Canım benmm yardımım dokunuyorsa ne güzell... tabi bazı kısımlar eksik fazla olabilir her kişiye göre de değişir bence ama özü kesin aldırıyorlar zaten mağazaların da bilgisi var her şeyden yardımcı oluyorlar rahat ol :KK34: Çok sağol canım evet Allah razı osun hiç bir istediğimi geri çevirmedi ve içinden gelerek yaptığı belliydi çok mutlu oldum, kendisi şunu seç bundan alcaz falan yönlendirdi yani..:KK34: Sağol canım amin darısı başına inşallahh :KK16:

Canım benmm yardımım dokunuyorsa ne güzell... tabi bazı kısımlar eksik fazla olabilir her kişiye göre de değişir bence ama özü kesin aldırıyorlar zaten mağazaların da bilgisi var her şeyden yardımcı oluyorlar rahat ol :KK34: Çok sağol canım evet Allah razı osun hiç bir istediğimi geri çevirmedi ve içinden gelerek yaptığı belliydi çok mutlu oldum, kendisi şunu seç bundan alcaz falan yönlendirdi yani..:KK34: Sağol canım amin darısı başına inşallahh :KK16:

Amin canım inşallah :) Çok yardımcı oluyorsun gerçekten. Setine bayıldım, umarım alyanslarınız da içine siner.

Her şeyiniz çok güzel güle güle kullanın ama setinize bayıldığımı söylemeden edemeyeceğim.Ayıp olmazsa buradan veya özelden fiyat yazabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Hayırlı Olsun Canım, Detayları yazman gerçekten güzel olmuş.
Mutlulukla Kullanmanız Nasip olsun İnşallah :KK16:

Amin canım inşallah :) Çok yardımcı oluyorsun gerçekten. Setine bayıldım, umarım alyanslarınız da içine siner.

Çok sağol canmm ne güzel beğenmişsinn :KK16: amin inşallahh :nazar::KK16:

Her şeyiniz çok güzel güle güle kullanın ama setinize bayıldığımı söylemeden edemeyeceğim.Ayıp olmazsa buradan veya özelden fiyat yazabilir misiniz ?

Çok teşekkür ederimmm..
Setimi favoriden 3050 tl ye aldık canım :KK34:

Hayırlı Olsun Canım, Detayları yazman gerçekten güzel olmuş.
Mutlulukla Kullanmanız Nasip olsun İnşallah :KK16:

Yardımcı olur sizlere de umarımm :KK34: amin inşallahh teşekkürlerr :KK16::nazar:

X