Böğürt'ün Serotonin Kovası

Sene bin doküzyüz çift sıfır(1900)
Tabi o zamanlar siz yoktunuz.Sen bilmezsin.Deden bilmez.Dedenin dedesi hiç bilmez ama baban iyi hatırlar.Yine bi Salı günü Cuma namazından çıktık eve geldik.Tabi o zamanlar su yoook, elektrik yook mum ışığında televizyon izliyoruz.O sırada Fatih Sultan Mehmet aradı.Harp çıkmış.harbe çağrıyolar.Hemen atladım atıma yola çıktım.Çölde kar diz boyu atın üstünde yürüyorum. Birden karşıma düşman askerleri çıktı.Hemen indim attan çektim kılıcımı 2 el ateş ettim.Düşmanı bacağından vurdum kolunu alçıya aldılar.Onlarda benim atı yaraladılar.Bunun üzerine hemen bende atladım mercedes ime yola koyuldum.Arabada bir gram benzin yok son surat savaşa gidiyorum.Sonunda harbe yetiştim ve savaşı kazandık.

İŞTE BAŞIMDAN BÖYE BİR OLAY GEÇTİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM ARKADAŞLAR.

Diye bi sey vardi ya.. hah şu an benim hislerim

You rocked my brain baby
İşte ıspanaklı dondurma yîyip dönme dolaba binen 70'lik fıstığın kafasında yaşamak lazım hep. Baş dönmesi baki kalmalı.

Adamin biri adamin biri diyorlar off kim bu adamin biri Allah aşkına? Hayir yani o kadar yükle nasil yaşar? Her an farkli macera Adamin biri oturmus, adamin biri kalkmis, adamın biri yemiş diptis dip dip dip

Adamin biri adamin biri diyorlar off kim bu adamin biri Allah aşkına? Hayir yani o kadar yükle nasil yaşar? Her an farkli macera Adamin biri oturmus, adamin biri kalkmis, adamın biri yemiş diptis dip dip dip
Katılıyorum kardeş.
Aynı toplum kadına o gada sorumluluk yüklemez ama. Kim olduğu belirsiz olan kadını bile salamazlar sokağa, oturup kalkmaya. Onun için kadınsa bile, kadından da adamın biri diye bahsederler.

Sokaktan geçen seyyar satıcıların sesini kaydeden, arada açıp o bozulmadan hep aynı tekrarlayan, hafif bi melodisi olan kelimeleri şarkı niyetine dinleyen bir ben varım, benden içeri.

hayatimda hic uzun eşşek görmedim. Yani o oyunun adi zurafa ya da deve olsaydi olmaz miydi? Neden özellikle essek? Ahh Insanlari su tek duzelikten kurtaramadik gitti yaaa

Yan dairedeki suriyeli komşularımızın çoğu sesi havalandırma boşluğundan duyuluyor.
Bazen Kursn mı okuyor, arabesk şarkı mı söylüyor ayırt edemiyorum.
Sonradan dım tıs dım tıs yapınca şarkı olduğunu anladığım, başında kuransa diye uzandığım yerden kalkıp toparlandığım oluyor.

hayatimda hic uzun eşşek görmedim. Yani o oyunun adi zurafa ya da deve olsaydi olmaz miydi? Neden özellikle essek? Ahh Insanlari su tek duzelikten kurtaramadik gitti yaaa
Aslında onu var ya, tutucan zorla sokucan bi atış poligonuna. Giyicen eldiveni, takıcan gözlüğü, yardır allah yardır. O da izlicek seni. Amaç, gözdağı.

Genç ergenlik dönemlerimde televizyonda dönen eski kliplere baktım demin.
Seden Gürel'in kırdığı bardak sayısı, Hande Yener'in ziyan ettiği domates sayısı falan hep içimi acıttı bunlar.

Modacılar ciddi ciddi "sadece defilede giyilebilecek kıyafetler" tasarlıyor ve tüm insanlıkla daşak geçiyorlar bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…