boğaz tahrişi yardım........

cimcime22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2010
237
1
hamileyim kustum ve şuanda çok kötüyüm boğazım inanılmaz yanıyor yutkunsam birbirine yapışcak gibi birazcık olsa boğazımı rahatlatacak bir şey önerebilir misiniz ilaç içemiyorum zaten gece gece konuyu nereye açacağımı bilemedim :KK43::KK43::KK43:

bi kaşık bal yiyip üzerine bişey yiyip içmeyin boğazınızı biraz yakınca yumuşatıyor geçmiş olsun..

bogazinin kurumasina izin verme. yanina su al. arada bir yudum su icin. cok olmasina gerek yok.

oncesinde sicak birseylerle bogazini yumusat tabi. ne yazik ki kusmalar oyle yapacak. Allah sabir versin. insallah cabuk gecer.

bogazinin kurumasina izin verme. yanina su al. arada bir yudum su icin. cok olmasina gerek yok.

oncesinde sicak birseylerle bogazini yumusat tabi. ne yazik ki kusmalar oyle yapacak. Allah sabir versin. insallah cabuk gecer.

teşekkür ederim su aldım ama su şekerli gibi geliyor içemedim kusmak canımı çok yakıyor ne yazık ki...Allahtan bugün biraz daha iyi çok şükür

aynı durumu bayramdan önce yaşadım ne yaptıysam geçmedi 2 gün sonra kendiliğinden geçti...

Merhaba 3 gün önce felaket bi kusma yaşadım. Kusma sonrası yemek borumun cayır cayır yandığını hissettim. Kusmalar tekrar etti. Ve sonunda toparladım. Ancak boğazım gırtlağım yemek borum çok acıyor hala su içerken yutkunurken bile. Dr sordum normal dedi. İlaç da vermedi. Bu durumu yaşayan var mı 🙄

X