Saç Bakım Ürünleri Boga Sperminden Sac Bakimi

selayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
142
3
İngiltere’de bir saç bakım merkezi, boğa sperminden saç bakımı yapmaya başladı. 45 dakika süren sperm seansının bedeli 55 Sterlin (Yaklaşık 150 YTL).

Başkent Londra’nın Knightsbridge bölgesindeki Hari’s güzellik merkezinde Cheshire’da çiftliklerde yetiştirilen Aberdeen Angus türü boğalarının spermleri kullanılıyor.

Saçların köklerine iyice yedirilen spermin yüksek derecede protein ihtiva ettiği belirtildi.

Sperm saç diplerine ve saçlara sürüldükten sonra masajla iyice yediriliyor ve ardından şampuanla yıkanıyor. Daha sonra saçlar buhar banyosuna alınıp kurutuluyor.

Boğa spermi kullanılmadan önce içindeki proteinlerin ölmemesi için donduruluyor ve kokmuyor.

BEN YAPTIRAMAZDIM YA SİZ???

dondurulduğu için kokmuyor diyo:)
ben at spermleriyle uğraşıorm boğa bana koymaz:):)

Neden yaptırmayım? Kozmetiklerin içeriğini biliyor muyuz ki?Kullandıklarımız sanki çok masum.

vallahi yumurta kapıyı zorlamaktaysa...CADIARZU
bilmem ki?!
şimdilik elde kalan saçla idare ediyorum ama...

(hayır en son bilim adamlarından biri, çıkıp, "daldırın klozete elinizi kolunuzu, ne bulursanız sürün, kesin çözüm!" diyecekler diye... haniii üç buçuktan dört, dört buçuktan beş durumları :1shok: )

eskiden buzağıya falan yalatıldığını duyuyoduk ama şlimdi işin içine boğalarda girmiş demekkii:)))doğa ilginçliklerde dolu vallaa.))))

teknolojii ilerlio valla kızlar. bakalm daha nelerçıkcak:Roflol:

yaw adamlara bak kimin aklına gelir boğa sperminin saça iyi geldiği..şaşıyorum valla böylelerine.
fiyatı da uygunmuş aslında valla gerçekten saça ii geldiğini bilsem ve türkiyede de uygulansa yaptırırım...

nasıl sonuç verdiğini bilmiyoruz ama çok ilgimi çekti sizlerle paylaşmak istedm.

öyle demeyin kızlar artık güzellik için her yolu deniyolar:Roflol:

Süpersin vallaaaaaa:)))a.sa.s:teytey::teytey::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…