Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcuna En Uygun Parfüm Hangisi ?

ada!!!

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
146
0
boğa burcu için en iyi parfüm hangisi sizce yorumlarınız bekliyorumcokacimcoook

yerimsenibenkoku duyusu en iyi burç olan boğalardan hiç yorum yokmu yani çok ayıp

vıch yanmış şeker kokusu yıllardır banim kokum hulya avşarla zevklerimiz aynı oda bunu tercih etmiş super vazgecılmez kokum

evet boğa kadınları afrodizyak kokuların beğenirr =) [örnek:ben] şu an da givenchy'nin "ange u demon" adlı parfümünü kullanıyorumm.müthiş bişi!!

bütün boğalar aynı kokuları beğeniyo ya inanmıyorum.yanık şeker ve vanilya kokularına bayılırım.ben caldiom kırmızıyıyı kullanıyorum eşimin tercihi ama güzel.bir boğa olarak yıllarca vanilya kokan promes koktu.emotion koktum.egzotik yada çcek aromalı hafif ama kalıcı kokuları saverim.

bir boga kadini olarak lacoste touche of pink kullaniyorum 2bucuk yildir ondan oncede kenzo flower dekenzo kullaniyodum

ben bır boga burcu olarak kendımı parfum manyagı olarak tanımlıorum :)) kullandıklarımı sırayla yazarsam eger;
miss cherry dior
chanel candy
ralph lauren
far away
prıvacy
nina ricci
sexy graffiti
ıssey miyake
kenzo flower
hepsine bayılıyorum ayrı ayrı parfumlerımı haftalık olarak kullanıyorum yenı tavsıyelere acıgım nefret ettıklerımse;
gucci rush
gucci rush 2,
angel,
kenzo jungle,
su avonun fire serisi
chanel n 5,
chanel allure hic denemeyın bıle kımyamızla hıcc uyusmuyo :)

ben de parfüm tutkunu bi boğayım...acaba bu boğalara özgü bi durum mu arkadaşlar ?

ben daha çok çiçeksi kokuları seviyorm ama baharatlı kokuları kışın kullanıyorum ; kışın : yves rocher yria ve lancome magnifique..yazın ise , yves rocher naturelle diye bi parfümü var,yeşil elma gibi çok ferah bi kokusu var..tavsiye ederim...

yazın ck in2u 'yu ve de hugo boss xx 'i kullanmayı düşünüyorum...

kendime yeni yıl hediyesi olarak da : givency very irresistable ı almak istiyorum...

yeni parfüm önerilerine de açığım bu arada :)

Son düzenleme:
ben bi boğa olarak biraz ağır kokuları seviyorum sanırım,arada çiçeksi kokular kullandığımda oluyor dkny be delicious en sevdiğim parfümdür onun dışında avonun christian lacroix rouge şuanda kullandığım bi parfüm ayrıca elimde caldion night,avon incandessence,avon celebre,she one parfümlerimde var onlarıda arada kullanırım

vıch yanmış şeker kokusu yıllardır banim kokum hulya avşarla zevklerimiz aynı oda bunu tercih etmiş super vazgecılmez kokum

Ay inanamıyorum tüm boğalar aynı parfümleri mi sever . Yazılanların hepsi benimde en sevdiğim kokular. Ama benimde favori kokum favori kokum Wish (chopard) .kaydirigubbakcemile5 Boğa kadınına çok benziyor. Hem sıcak , hem tatlı, hem çiçekli hem baharatlı çok güzel bir koku, en önemliside çok kalıcı .( Kalıcı olmayan parfümü almam zaten, kimileride 2 dakikada uçan kokuları seviyo niyeyse güya hafifmiş ) Zaten boğa kadınıda böyledir, hem çok cazibeli ve seksidir hemde çok anaç,sıcak ve yumuşaktır. Ya boğa kadınları çok muhteşem insanlardır hehehe sengözlerimebaksanab
yerimseniben

Son düzenleme:
X