Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu Sevgili Ya da Eşi Olan Var mı ?

eşim boğa.
kıskanç, düşünceli, duygusal, aceleci, sürpriz yapmayı sever, yemek konusuna gelirsek ne desem bilemedim, yemek yapmasın, kahvaltı hazırlasın mümkünsegüzel mangal yapar bu arada.
gün içinde (6 senelik evliyiz) hiç aramazsa 3-4 kere arar, evde olmam, dışarda olmam fark etmez. sadece arkadaşlarımla buluştuğum zaman 1 kere arar, sonra benim aramamı bekler.
ancak kıskanç. dozajında iyi ama bazen bazı kıskançlıkları şu hale sokuyor beni
bir de azıcık ilgi göstermezsem, telaş yapar. daha mı az seviyorum, eskisi kadar önemsemiyor muyum, sıkıldım mı.. vs şeklinde sorulara sorar hüzünlü bakışlarla, kıyamazlar

eşim boğa

hiç kıskanç değil.tutumlu, eşiyle gezmeyi seven, yemeyi seven ,lider, anlayışlı, sık sık arayan, iyi dinleyici, düzenli, titiz, iyi bir eş ve baba. hafif inatçı, ince düşünceli değil insanları takmaz. sinirli değil.hafızası kötü ama gündemi iyi bilir.olumsuzu değil olumluyu gören güçlü.. ben boğa burcunu seviyorum. sizinki koç gibi geldi bana

Son düzenleme:

benimki mi koç geldi, yoksa konu sahibinin mi bilemedim. boğaların sabit bir özelliği yok galiba
eşimin aceleciliği çok komiktir, ara ara da sinir eder. akşam alışverişe gideceğimizi mi öğrendi, habire "hadi" der durur, ta ki ben pes edene kadar. yemeğe gidelim derim, başlar "hadi" yahu bir dur, akşam yemeğinden bahsediyorum saat daha 5 arkadaşlarımızla mı buluşucaz, yarım saat önce orada oluruz. tamam ben de dakik bir insanım ama yarım saat be adam

evet işte tam sizin anlattığınızın tıpkısı :) kıskanç değil gezmeyi yemeği seviyo.çok düzenli tertipli yatması kalkması yemek yemesi bile saatli.ince düşünceli olmaması hoşuma gitmiyo bi bayan olarak.ama çok sakin hayatı relax yaşıyo çoğu özelliğini seviyorum.e dört dörtlük brinide bulamayız ya

aman yarabbim düzen, tertip ve eşim... varlıklarından habersizler neyse ki ben de öyle düzen müzen hastası değilim, dağıtmış, kırmış, bozmuş umursamam

cnm senin kocanın içine bi koç kacmıs:))
boga burcu cok hantaldır ya senin anlattıgın tam bi koc burcu ama yükselen burcudur etkiliyomus insanı
dogum haritanızı cıkarmak istersen bi link vereyim sizde bakın bnce kızlar cok güzel bi site:)
http://www.yorumcu.com/astroloji/yukselenburc.asp

Son düzenleme:

canım öyle bi anlattık ki bogaları gidip sevgilime sarılasım geldi özledim keretayı:))
gercekten maco erkeklerden nefret ediyorum
şu 1 erkek 1 kadındaki gibi bi ilişkm olsun istiyorum ya cok tatlılar smdi izliyorumda etkisinde kaldım galiba:))

Eşim boga burcu ben kova burcuyum, artık ozellikler eşime mi burcuna mı aittir bilemem ama benim eşim de yemek yemeyi cok sever, ilgimin manyagıdır, sürekli onunla ilgileneyim ister ilgilenmez isem acık acık " ilgilen benimle ya" diye feryat eder.
bu turun karnını doyurun, azıcık cilve, ilgi inanılmaz sevimli, sefkatli erkeklerdir, merhametli ve empati sahibidirler...

şekerim benim eşim boğa. boğa burcundan romantizm bekleme mümkün değil. sevdiğini ayda yılda bir söyler

açık net söyleyim boğa burcu çok iyi bi baba olur ama çok iyi bi eş olmaz.

ben şuan memnunum gerçi eskiye göre çokkkkkkkk iyiyiz. romantizm zaten evlenince herkeste bitiyo seni sevmesi önemli arada bi söylese de yeter bence zırt bırt söylese zaten boğulur insan

benim eşimde boğa burcu.ve bu topikte bütün anlatılanlarla aynı özellikleri taşıyor.kocasının içine koç kaçmış arkadaş hariç:)çok güldüm ya içine koç kaçmış:)benim ikizimin eşi de koç burcu da o da aceleci hadi hadi bi tip çok konuşur panik atak bişeydir.ama eşim tam tersi çok konuşmaz.hantaldır.kırkta bir söyler beni sevdiğini.hiç romantik değildir.yeni çıkmaya başladığımızda ondan da hiç hareket gelmemişti.hep bütün adımları ben atmıştım ilk.çok kıskanç çok şüpheci çok içine kapanık oluyorlar.kafasına taktığı şeyi günlerce mahkemesini yaparlar kafalarında.seninle paylaşmaz.kapsama alanı dışına çıkyor benimki ayda bi kaç kez.en önemli şey güven onlar için.eğer sana güveni yoksa kaç ondan derim zehir eder hayatı.benim cicim aylarım hep ağlayarak geçmişti bana küstü gene diye.ama şimdi iyiyiz.evlilik rayına oturmaya başladı.eşimin tek kötü huyu bu problemi birlikte değil tek başına çözmeye çalışması.bu huyu da olmasa mükemmel bi insan.ee her güzelin bi kusuru olyo..

arkadaşlar benim sevgilimde boğa burcu ben oğlak burcuyum.4 aydır tanısıyoruz 1 aydır cıkıyoruz.çıkma teklıfı etmeden önce acayıp ilgiliydi.çıktıgımız ilk haftalarında sureklı benı sevdıgını söyluyordu.şimdi ben ona benı sevıyormusun dıye sordugumda sadace senı sevıyorum tabıkıde sevmesem neden senınle bırlıkte olayım dıyor.ilişkimize başlarken benımle uzun uzun konustu oyle cıkma teklıfı ettı.cıddı olarak cıkıyoruz dedı.ayrılma olmıcak cıktıgımızda ayrılmak ıstıyorum lafını duymak ıstemıyorum dedı.ben cok kıskanç yapıda bırısıyım kıskanıyorum dıye facebook adresını kapattı tamamen.ama dun soyle bır konusma gectı aramızda.sevgılım tıp fakültesi 5.sınıfta ben muhendıslık 3 sınıfım okulu bıtırmemız ıcın ıkımızınde 1 senesı kaldı sayılır.ama okul bıter bıtmez evlenmek ıstemıyorum falan dedı.bende nebılıyım söz nışan falan olabılır ama dedım.o zaman gelsın bır bakalım dedı.bende demekkı ılk dedıgın gıbı ciddi cıkmıyorsun sen dedım.ılerıkı hayatına karar verırken benıde dusunup karar vermen gerekır dedım.o zaman neden cıkıyoruzkı dedım.ayrılmak ıstemedıgını soyluyor ama.ileriyede nasıl bakıyor anlayamadım.boğa burcu onu pek anlayamıyorum sızce nasıl olurlar boga erkeklerı.

İnanmıyorum ya aynı sorunlar :) bende oğlak burcuyum o boğa.Ona tamam demeden önce ilgileniyodu bi tamam dedim daha ilk günden kesti ilgiyi alakayı kaybetme korkuları yok işi garantiye aldık yolumuza bakalım hesabı yaşıyolar.ben çok fazla ilgi bekleyen bi insan olaraktan zerre kadar görememek hayli canımı sıkmaya başladı.

peki bunların genelımı boyle sevmıyormu acaba artık benı ilgisiz olmaları karakterlerındenmı acaba

arkadasşlar ayrıldı benden (((((((((((((((((((((
sevgılım boğa burcu ben oğlak burcuyum.bır yıldır uzaktan uzaktan bakıyordum ona.çok hoşlanmıstım ondan.sonra bırgun cesaretımı topladım tanısmak ıstedıgımı soyledım.ilk cok sasırdı bişey demedı telefon numarasını ıstedım mesajlastık falan.hazıran ayından agustosa kadar cok ıyıydı aramız.sonra bırgun tartıştık 2.gune uzadı.ne kadar gonlunu aldıysamda tersledı benı en sonunda cıddı bır sekılde ayrılmak ıstedıgını barışmak ıstemedıgını benımle olmak ıstemedıgını soyledı.ağladım zırladım mantıklı ol dedım duygularımla degıl mantıgımla bu karara vardım istemiyorum senı dedı.ogun bıtırdım bende aramadım sormadım.3 aya kadar.sonra kendısı aradı benı hıc aramadın sormadın dedı.ayrılmak ıstedın ayrıldık dedım.1 ay tekrar cıkayım dıye cabaladı.ve çıkmaya başladık.7 haftadır cıkıyorduk.bu son 1 haftadır tartışmalarımız oldu.bırıncı tartışmada gonlunu aldım öpüştüm ilk kez onunla aramız cok ıyıydı.benım sınav haftam geldı çattı.6 gundur yuzyuze gorumedık ama ben ona hep mesaj atıyordum.ilgilendim hep.son 2 gundur cok soguktu hatta mnesajlarıma bıle cevap vermedı.gel konusalım sen kafanda sorunları bıtırmedın sanırım dedım.gelır gelmez sıkıldım bu ilişkiden ayrılma ıstıyorum dedı.rütin bir ilişki degıl bızımkısı hep kavga tartışma bıktım dedı.artık senı sevmıyorum 3 gunde sogudum bıttı sana sevgım dedı ayrılalım dedı.ben ağlamaktan heder oldum ne dedıysem daha cok gıtmek ıstedı.son kez sarıldım ona zorla ayrıldık ama dusun dedım sana ara istediğin kadar olumlu yada olumsuz haber ver bana dedım.sen kendı yoluna gıt dedı.ayrıldı benden.ne yapmalıyım bılemıyorum çok sevıyorum onu yardım edın lutfen bır akıl verın

hoş sohbet,konuşmayı çok seven,espri yeteneği kuvvetli,sevdimmi tam seven ve hiç bir fedakarlığı esirgemeyen,maddi manevi elinden gelenin en iyisini yapan,ilgiyi çok seven,aşırı ama çok aşırı derecede inat,aklına koyduğunu yapan, istediği bişeyi eninde sonunda size kabul ettiren, ikna yeteneği kuvvetli,çoooooooooooookkkkkkk aşırı derecede kıskanç, genel olarak boğa burcu erkeği çok iyi ama bende en kötü özellikleri aşırı kıskançlık,kuru inat ve istediği bişeyi kesinlikle yaptıran ve kabul ettiren olmaları

e peki bir boğa nasıl tavlanır??
Kısaca şöyle,
-bir gün kahve içelim dedim (olur dedi ama bir türlü ayarlayamadık-ayrıca konunun tekrar açılmasından ve ısrardan hoşlanmıyor belli)
-bir gün iş yerinde onu ziyarete gittim, ansızın-bir süpriz yaparak (hiç şaşırmadı sanki hep geliyormuşum gibi- sonra muhabbete daldık)
-bir gün de kendisine bir hediye alıp güzel bir paketle verdim (çocuklar gibi şendi-pek sevindi)
bunların dışında karşılaşmalarımızda hep beni tanımaya çalışırmış gibi sohbet eder ama uzattırmaz, bildiği cevaplar için asla sormaz ama emin olup güvenmek için önceden sorduklarını yineler (herhalde aynı cevap geliyor mu diye), yanımda oldukça nazik-kibar-oldukça rahat; fakat biliyorum ki hem biraz çapkınlık var hem de biraz maçoluk..
sanırım o da biraz beni tanımıştır, yaptıklarına bakılırsa herşey olumlu ve benim yaptıklarıma bakılırsa eh anlamıştır ki olumlu, ama ne bir görüşme buluşma, ne de bir telefondur facetir bir adım yok; yani iletişime geçemiyoruz ve herşey böyle karşılaşmalara kaldı; işine düşkün ve bişileri yoluna koymak istiyor ki bunun farkındayım ve sabrediyorum..

sizce başka neler yapılabilir? ya da böyle erosun oku gibi vurucu bir tüyo var mıdır? ya da umut var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…