Selülit bodyblendz kullanan var mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

labellefille

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2012
1.274
1.562
kızlar ben şu ara instagramda Sıkça bu ürüne denk geliyorum . selülit ve çatlak azalttığını iddia eden bir ürün .kullanmadan önce ve sonrası resimleri çok büyük bir değişim Vaad ediyor . ama bu tarz ürünlerde çok aldatmaca olduğu için aranızda kullanan ya da Çevresinde kullanmış birileri olan var mı ? kötü bir duyum ya da ? bilmeden almak istemiyorum . şimdiden yazan Arkadaşlara teşekkür ederim :)

Selülitin kremle azalacAğını düşünmüyorum.ancak masaj ve hareketle.
Instagramdan satılan zayıflama çayları,kremleri de dikkate almıyorum

Bilmediğin seylerde resimlere falan güvenme. Sor bakalım, sana Ayrıntılı bi sekilde icerigini göndersinler, artık sosyal medya sayesinde yakında insan dışkısı satacaklar faydalı diye, o Yüzden fazla güvenme! Ayrıca selülit öyle evde oturduğun yerde krem sürmekle gecmez, hareket ve bol su

Bilmediğin seylerde resimlere falan güvenme. Sor bakalım, sana Ayrıntılı bi sekilde icerigini göndersinler, artık sosyal medya sayesinde yakında insan dışkısı satacaklar faydalı diye, o Yüzden fazla güvenme! Ayrıca selülit öyle evde oturduğun yerde krem sürmekle gecmez, hareket ve bol su
biliyorum tabi ki geçmeyeceğini öyle :) düzenli spor yapıyorum haftada iki gün . ben daha çok bazı bölgelerdekiçatlaklar için bir ürün arıyorum . azaltılabileceğine inanıyorum çünkü çatlakların . ama tabi Dediğiniz gibi sosyal medya pek Güvenilir değil . bu yüzden buraya yazdım ben de :) Sağolun

Ben neler neler kulanndım selulıt için.
Sana en faydalısını söyliyeyim ve bundan da artık hiç şaşmam.
Bol su ve spor. Çık açık havada hızlı tempo yürü, yada spor salonuna git koşu bandında hızlı tempoda ya yürü yada koş.

İnanki bundan daha iyi gelen birşey yok selulıte.

Selülitin kremle azalacAğını düşünmüyorum.ancak masaj ve hareketle.
Instagramdan satılan zayıflama çayları,kremleri de dikkate almıyorum
ben de güvenmiyorum . ürünü instagramda satılıyor olarak görmedim canım . kullanan insan paylaşımlarını gördüm daha çok . reklamını iyi yapıyor yani . :) selülit ile ilgili zaten spor yapan bir insanım pek sıkıntım yok . Ürünün o özelliği değil çatlak izi azaltma kısmı dikkatimi çekti . ben de kullanan birilerini burada bulabilirim belki diye düşündüm . yorumun için çok sağol :)

biliyorum tabi ki geçmeyeceğini öyle :) düzenli spor yapıyorum haftada iki gün . ben daha çok bazı bölgelerdekiçatlaklar için bir ürün arıyorum . azaltılabileceğine inanıyorum çünkü çatlakların . ama tabi Dediğiniz gibi sosyal medya pek Güvenilir değil . bu yüzden buraya yazdım ben de :) Sağolun
Öyle ürünler var tabi eczanelerde satılıyor ve gayet cok memnun kalanlar. Vichy nin bi ürünü var, Roche posayın var, weleda var (trde varmı bilmiyorum) bunlardan cok olumlu tepkiler alıyoruz eczanede

Ben neler neler kulanndım selulıt için.
Sana en faydalısını söyliyeyim ve bundan da artık hiç şaşmam.
Bol su ve spor. Çık açık havada hızlı tempo yürü, yada spor salonuna git koşu bandında hızlı tempoda ya yürü yada koş.

İnanki bundan daha iyi gelen birşey yok selulıte.
ben konuya bu kısmı eklemedim aslında canım ben de düzenli spor yapıyorum selülit sıkıntım yok . sağlıklı beslenirim . benim derdim çatlak izleri . onları azaltacak bir şey arıyorum

Öyle ürünler var tabi eczanelerde satılıyor ve gayet cok memnun kalanlar. Vichy nin bi ürünü var, Roche posayın var, weleda var (trde varmı bilmiyorum) bunlardan cok olumlu tepkiler alıyoruz eczanede
bunlara bakayım o zaman bir ☺️ sağol canım . gerçekten ne zamandır bu izlerle uğraşıyorum. tamamen geçmeyeceğini tıbben biliyorum ama azaltacak ürünler de var onu da biliyorum . :) tekrar teşekkür ederim :)

ben konuya bu kısmı eklemedim aslında canım ben de düzenli spor yapıyorum selülit sıkıntım yok . sağlıklı beslenirim . benim derdim çatlak izleri . onları azaltacak bir şey arıyorum
Ozaman çatlak içinde şunu söyleyeyim. Eğer çatlakların sarı renkteyse hiç bişey yapamazsın onlara kremle falan.
Ama eğer kırmızımsı renkteyse geri dönüşümü var diye biliyorum yeni oluşmaya başlayan çatlakların. Hatta vazelinin bile iyi geldiğini okumuştum.

Ozaman çatlak içinde şunu söyleyeyim. Eğer çatlakların sarı renkteyse hiç bişey yapamazsın onlara kremle falan.
Ama eğer kırmızımsı renkteyse geri dönüşümü var diye biliyorum yeni oluşmaya başlayan çatlakların. Hatta vazelinin bile iyi geldiğini okumuştum.
maalesef grimsi beyaz renk . ama bence giderilebilir çünkü plastik cerrahide bazı yerlerde azaltılıyor bu renk olanlar da . evde mi yapamayız diyorsunuz ?

X