Bölgesel İncelme body slim lerzan mutlu....kullananlar yeni baslayanlar buraya

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

yuppiy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2011
53
0
slm kizlar ben bölgesel yaglanmalar icin body slim ve selülit sabununu aldim,4gündur kullanmaya basladim,benimle kullanan arkadaslar izlenimlerini paslasa bilirlermi,tesekkürler,,

lütfen arkadaşlar düzenli kullanıyorsanız sonuçları bizimlede paylaşın çünkü bende almayı düşünüyorum gerçekten dedikleri kadar etkiliyse

arkadaşlar ciddi şekilde almayı düşünüyorum :) kullanan varsa ne olur yazsınlar... diğer sitelerdeki yorumlara güvenemiyorum :) En Büyük KK

arkadaslar kendi adima söyleyim cok memnunum ilk kez giymek istedim gömleyimi giydim ama dügmeleri sikmadan biraz darmis gibi durdu
ama hic giyememekten iyi,ben 2,köpükede basladim sanki bu daha etki etmis gibi oldu,alin diyemiorum sonuctan iyce emin olmadikca,ama sikilastim belli.:KK64::KK64::KK64:
offfff bu kilolar,ayrica güzel kokuyor sabunuda iyi,elime sikinca citir citir soguklugu hisediyorum,karin ve kollarima sürunce ben biraz yanma ve 1dk sonra sogukluk hissede biliyorum,sorulariniza cvp verim,kullaniyor oldum icin,bende cok arastirdim arAdim cvp bulamama rahmen aldim,korka korka ama memnunumm, bakalim ne olacak.bol sabir diliyorum,unutmadan iyi KANDILLER

lütfen arkadaşlar düzenli kullanıyorsanız sonuçları bizimlede paylaşın çünkü bende almayı düşünüyorum gerçekten dedikleri kadar etkiliyse

ben düzenli kullaniyorun sabah ve yatmadan önce süruyorum,paylasacama emin olabilirsin,sabunuda 2 kere dusta kulllaniyom,

Ben de almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım, kullanan arkadaşlar yazabilir mi ? bu da fos çıkmasın :KK59:

merhaba arkadaşlar :) çil_lek adlı kullanıcı arkadaşım bana özel mesajla body slim hakkında bir kaç soru sormuştu. henüz 100 mesaj ı doldurmadığım için ona mesaj gönderme hakkı vermiyor site.. mesajı buraya yazıyorum... sizde faydalanın :)

merhaba arkadaşım :) hangi siteden aldığımı yazmayım reklam olur diye ceza alırım blki.. ama bütün kredi kartlarına taksit yapan bir siteden aldım.orjinal fiyatı 129 lira ama iki tane alınca 229 lira veriyosun.. daha ucuz olanları orjinal olmuyomuş sanırım... ben 59 kiloyum 1.70 boyum var. fazla kilolarımı verdim ama sarkmalarım oldu onun için aldım.. ilk sürüşte fark etti baya.. kilo olarak henüz yansımadı ama özellikle bacak aramdaki sarkmalarda baya fark etti.. :) umarım bu şekilde devam eder...
*bide alınca 2 kutu almak gerekiyor bence.. çünkü bütün kullanıcılar bir kutunun çok çabuk bittiğini söylüyorlar.. tam etki için en az 3 hafta kullanmalı diyor satıcılarda... bu da en az 2 kutu yapar ben öyle yaptım ... :) istersen birazdaha bekle hemen alma.. bir hafta daha geçsin.. bendeki değişikliği sana yazarım... yanlız şöyle bir şey var; bence bana yarayan bir şey herkeze yararmı belli olmaz.. yada benim beklentilerimle sizin beklentileriniz farklı ola bilir ... bilginiz olsun... :KK51:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar :) çil_lek adlı kullanıcı arkadaşım bana özel mesajla body slim hakkında bir kaç soru sormuştu. henüz 100 mesaj ı doldurmadığım için ona mesaj gönderme hakkı vermiyor site.. mesajı buraya yazıyorum... sizde faydalanın :)

merhaba arkadaşım :) hangi siteden aldığımı yazmayım reklam olur diye ceza alırım blki.. ama bütün kredi kartlarına taksit yapan bir siteden aldım.orjinal fiyatı 129 lira ama iki tane alınca 229 lira veriyosun.. daha ucuz olanları orjinal olmuyomuş sanırım... ben 59 kiloyum 1.70 boyum var. fazla kilolarımı verdim ama sarkmalarım oldu onun için aldım.. ilk sürüşte fark etti baya.. kilo olarak henüz yansımadı ama özellikle bacak aramdaki sarkmalarda baya fark etti.. :) umarım bu şekilde devam eder...
*bide alınca 2 kutu almak gerekiyor bence.. çünkü bütün kullanıcılar bir kutunun çok çabuk bittiğini söylüyorlar.. tam etki için en az 3 hafta kullanmalı diyor satıcılarda... bu da en az 2 kutu yapar ben öyle yaptım ... :) istersen birazdaha bekle hemen alma.. bir hafta daha geçsin.. bendeki değişikliği sana yazarım... yanlız şöyle bir şey var; bence bana yarayan bir şey herkeze yararmı belli olmaz.. yada benim beklentilerimle sizin beklentileriniz farklı ola bilir ... bilginiz olsun... :KK51:

Son düzenleme:
Ben de almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım, kullanan arkadaşlar yazabilir mi ? bu da fos çıkmasın :KK59:

ben de biraz sikilasma oldu,ama bos bos 3tane köpük citirdama disinda hepsi bos etkisi yok,almak isterseniz 217euronuzu direk cöpe atin bence:KK1::KK1::KK1:üzüldüm cokta heveslenmistim:KK58::KK58::KK58::KK59::KK59:

bende cok merak ediyorum bu urunu ama ben ınceltıyomu ve selülit gideriyormu onu merak ediyorum =(((((

arkadaşlar ben 10 gündür kullanıyorum 1 kutu almıştım sadece sabun ile birlikte
ve selülitten eser kalmadı kilo verdirmiyor ama çok güzel sıkılaştırıyor göbek ,bel simidi baya toparlandı ve selülitten inanın eser kalmad.Yalnız şunu belirteyim bana öyle geliyor ki işe yarayan sabun
1 kuttu daha alsam süper olurdu :) ama pahalı yaw alamıycam hem selülit gitti ya yeter bana :) :KK62:

X