Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Body Shop kapatıcılı pudraa

ctprk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2011
43
0
Merhaba arkadaşlar, ben body shopun fondötenli pudrasını kullanıyorum. Aşırı memnunum. Çok doğal bir görüntü veriyo ve çok güzel kapatıyor. Fakat fiyatı 45 tl ve dahada önemlisi ben bu pudrayı 3 haftada bitiriyorum. Her 3 haftada bir pudraya 45 tl vermek istemiyorum her ne kadar memnun olsamda.Çok fazla kullanmıyorum ki hemen öyle bitsin, her sabah bir kere süngeriyle tüm yüzüme tek kat sürüyorum o kadar ama gramajı küçük işte. Niveanın pudrasını aldım indirime girmişti 22tlye. Ama hiç memnun kalmadım bembeyaz ve parıltılı çok kötü, çöpe gitti aldığım. Yanii bana tavsiye edebileceğiniz kapatıcı özelliği yoğun ve fiyatı uygun olan bir pudra varmı?? Pudra benim herşeyim.. Önerilerinizi bekliyorummmmmm...

ben alix avien'in pudrasını kullanıyorum canım cok memnunum. kompakt pudra. yuzum cok sorunlu degıl sadece bıraz cillerim var onlarıda kapıyor. ciltle butunlesiyor maske gıbı durmuyor gayet dogal bır goruntu olusuyor ve yaklasık 6 aydır falan kullanıyorum hala bıtmedı. önerırım. diğer markaların pudralarınıda denedım ama şuan pudramı buldum dıyebılırıım. buda resmi.. :81:

A aaayy sağoll mellycimm kendiminki biter bitmez bunu denicem ins iyi kapatıyodur ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…