Bodrum'da tatil için önerilerinizi bekliyorum..

eylulum456

Süslüüü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
233
0
Bu yaz 3 kişi Bodrum'a gitmeyi düşünüyoruz.Daha önce hiç gitmedik.Bodrum'un neresini önerirsiniz?:44:Torba,Gümbet,Gümüşlük,Turgut Reis,Yalıkavak,Yahşi.. Gece hayatı ve eğlenceyi göz önünde bulundurursak nereye gitmeliyiz?:44: Ve en önemli sorunumuz güzel ama ekonomik bir otel bulmak.Fiyatı uygun olan oteller pek iyi değil gibi.Sizin uygun fiyatlı ve güzel otel önerilerinizi bekliyorum.3 kişi ortalama 1.500 milyarlık düşünüyoruz.Önerileriniz bekliyorum :))

Merhaba;

Gece eğlencesi bol merkeze yakın bölgelerden GÜMBET,TORBA VE BODRUM MERKEZ bölgelerini rahatlıkla düşünebilirsiniz.İlgili linkten bodrum tesislerimize bakabilirsiniz.

Bodrum - Delfi Hotel Spa & Wellness -

Detaylı bilgi için 0216 550 19 19 numaralı telefondan tatil danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
voyage torba derim keseinliklee ahhhh bodrum aşığım sana fedon gibi bodrumda marsık kıvamında olasım var şimdi yaa

bodrumun en güzel ve hareketli barlar sokağının olduğu yer gümbet canım,ama herşey cok pahalı,ben isis otelde kalmıştım,istersen incele

bizde 2010 yılında bodrum turgut reiste kaldık süper bi yer
hawtron karaca 5 yıldızlı bi oteldi ben bodruma ve otele bayıldım tam kafa dinlemelikti

çok güzel oteller var özellikle voyage canlarım ama çokta pahalı. Gümbette bir otel bulduk oraya gitmeyi düşünüyoruz ama Gümbet için pek iyi şeyler söylemiyorlar sokakta millet neler neler yapıyomuş

Bodrum muhteşem..gecen yaz gittik,merkeze yakın bi otel yada pansiyon seçin rahat edersiniz.Gümbetinde gece hayatı on numara ama yanında erkek olmadan orda gece zor,çünkü kapılarda amele dolu.Dıomond of bodrum bi bak istersen.Sadece sabah kahvaltısı veren uygun pansiyonlarda var carşıda.

önerileriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim :) bir otel bulduk rezarvasyon yaptırdık bakalım herşey dahil olarak çalışıyor,tam gümbet merkezde ve denize sıfır. 3 kişi 2.300 gibi bir miktar.

Kızlar selam!

Bodrum'da tatil köyü deyince benim aklıma ilk Club Armonia geliyor. Turgutreis'te isteyen için hareketli ve eğlence dolu, isteyene de sakin ve huzur dolu bir tatil sunuyor cidden. Ben senelerdir oraya gidiyorum ve her ayrılışım buruk oluyor. O havası, denizi ve yemekleri gerçekten eşsiz :)

Ondan sonra da Bitez'i öneririm. Orası da çok hoş bir mekan

biz 4 kişi gidicez.. 6 yaşında bi oğlum ve şuan 6 aylık kızım var. çocuklarla rahat edebileceğim yer istiorum. bodrum ve marmaris..
:44:

biz 4 kişi gidicez.. 6 yaşında bi oğlum ve şuan 6 aylık kızım var. çocuklarla rahat edebileceğim yer istiorum. bodrum ve marmaris..
:44:

Aileniz ve çocuklarınız ile rahat konaklayabileceğiniz laternatifler arasında BODRUM da 5* otellerden armonia holiday village ve Crystal Greenbay Sizin içinde oldukça uygundur.. 4* alternatiflerden ise Bellacasa yada Miraluna ..Marmariste 5* otellerden ideal oteller green nature veya diğer alternatiflerden mersoy oriental yada greenpark beach otelleri önerebilirim..

Tatil ve Otel Rehberi | Ekonomik Tatil | Tatilköyü | Kıbrıs Otelleri| Termal Oteller | Kayak Otelleri| TUR ON9 sitemizden otellleri inceleyebilirsiniz oteller erken rezervasyon indirimindedir son kayıt tarihi 18/4/2012..

Detay için 0216 550 19 19 // 0532 111 19 19

markapon adlı sitede bodrumda tatil için kampanyalar var. tavsiye ederm bakmalısınız çok ucuz ..

ets nin uygun oluyor erken rezervasyon yakalarsan harika olur.
biz sevgilimle geçen sene mayıs sonunda gitmiştik etsden almıştık 2 kişi herşey dahil 4 gece 5 gün 224 tl gibi bir rakamdı .
art bodrumda kalmıştık. yemekleri ahım şahım olmasada iyiydi odalarıda normal.
iyiydi güzeldi tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…