Bodrum mu Fethiye mi :)

moon_shine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2010
19
3
merhaba bayanlar, aslında çok önceden yaz tatilini planlamaya çalışmıştım.. ne zamandır düşündüğüm fethiye de ki bi kampa katılacak arkadaşımla birlikte yalnızca deniz-kum-güneş üçlüsü haricinde bi çok aktiviteye katılıp farklı bi tatil geçirecektik ancak planlar düşündüğümüz gibi olmadı ve tatilimiz 1 haftadan 4 gece 5 güne döndü.. Çanakkaleden fethiyeye giderek en azından ölü deniz, tekne turu, yamaç paraütü, rafting gibi etkinlikleri yapıp hem de eğlenerek geri dönebiliriz diye düşündük. gece hayatının da hisarönünde hareketli olduğunu okumuştum daha önce ama bi bodrum gibi değil.. öncelik deniz doğal güzellikler keyif alabilmek bizim için biraz daha alışılmışın dışında olması.. ama oraya kadar gitmişken bodruma da yalnızca gece hayatı için 1 günlük te olsa (bi katamaran- halikarnas vs. gibi eğlencenin doruklarına çıkabileceğimiz bir yere) gidip eğlenip dönsek mi diye düşünürken ister istemez bayağı yorucu olabileceğini düşündük.. sonra tatili yalnızca bodrum odaklı mı yapsak diye düşünmeye başladık.. burdaki artımız gece hayatı olacak ama her gün de onca parayı öyle yerlere girebilmek için harcayamayacağımızdan geri kalan geceleri nasıl geçiririz bilemiyorum henüz :) ve gün içinde kalesi ve tekne turu gibi aktivite dışında en fazla gezebiliriz diye düşüdnüm ayrıca fethiyeye göre daha pahalı olduğunun da farkındayız :) bayramın son gününden pazar gününe kadar yapıcaz bu tatili inş. ve eminim iki yerde de iğne atsan yere düşmeyecek bi kalabalık olacaktır. fethiyeyi dahaçok araştırmıştım bodrumu son bi kaç gündür üzerinde durmaya başladım sizden de oraya giden memnun kalan yada kalmayanlarınızdan fikir almak istiyorum.. acaba hiç fikir değiştirmeden ilk plandaki gibi biz yine dilediğimiz aktiviteleri yapıp keyif alablceğimz ve görmeyi temenni ettiğimiz fethiye mi (-ki biraz daha sakin bi tatil olacak gibi ) yoksa bodrum mu ? fikrilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.. şidmdiden teşekkürler

Fethiye çok daha iyidir diyorum ben. Diğerine göre daha sakin diyemeyeceğim ama fethiye hastasıyım...

Fethiyede hotel meri çok iyiydi öneririm. Peki bodrumda oneri varmı. Kadıkale üstünde düşünüyoruz karar vermemiz lazım kısa zamanda iyimidir ?öneri varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…