Bodrum...bodrum...

November 22

Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
2.280
1.822
Ever biz nihayet 3 haftalık bir araştırma sonunda erken rezervasyon fırsatını kaçırmadın otelimizi bulduk. hakkındaki tüm yorumlarını okuduk. gidenlerin hepsi mhteşem demiş ve 5 yıl aynı otele üstüste giden varmış benim için öncelikli olan otelin odalarının temiz ve içaaçıcı olmasıydı. odaları süper.yemekler açık büfe ve çok çeşitli.denize sıfır.animsyonları eğlence kısmı da gidenlerin damaında kalmış. :lepi:nihayet şikayet edilmeyen bir yer bulduk nişanlımla. alkisalkisalkisBodrum Royal Asar Beach Resort Otel. Düşünrseniz acele edin erken rezervasyon için 5 şubat son günmüş. biz 24 temmuz 30 temmuz aralığında tuttuk odamızı. 5 gece 6 gün yani.o tarihte kişi başı 150 tl ye maloluyo odalar. yani gece için 300 lira ödeyeceğiz.1500 tl ediyor toplamda.Haberiniz olsun boş kalan oda sayısı azalmış.

Canm ben de 24- 28 temmuz arasdında bodruma gitmeyi düşünüyorum balayında. Yazdıklarından çok etkilendim. Otelin ismini google da arattım ama internet sitesini bulamadım. Ets turda ise fiyatı 209 lira olarak görünüyo.siz rezervasyonu nereden yaptırdınız yardımcı olursan çok sevinirim.

biz hala rezarvasyon yaptıramadık. şöyle bir durum var.tatilbudur sitesinde fiyatı çok uygun ancak ets tur da fiyatı oldukça farklı. nişanlım ets den başka siteye güvenemiyor. belki de direk otelin kendisinden rezarvasyon yaptırırız. biraz önce oteli aradım. yarın bana dönüp bilgi verecaklar. sen tatilbudur dan mı yaptın rezervasyonu? bir de balayı paketi mi aldınız yoksa normal mi?

biz istanbuldayız canım direk oteli aradık sonra tatil budur vasıtasıla yaptık. istanbulda yereri var gidip sözleşme imzaladık.direk yerlerine gidip

harıka bır otel canım ,bızde o otel de kalmıstık bu yaz ,bizimki balayı ıcın degıldı ama yıne de kıyak gecıp balayı cıftı saymıslardı bızı de ,:kedi:

AMA O OTELİN BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN ÖZL HİZMETLERİ YOK. YA DA BEN Mİ YANLIŞ BİLİYORUM. BEN GİDECEĞİM OTELDE BALAYI PAKETLERİ DE OLSUN İSTİYORUM. OFFF ÇOK ZOR BİŞEY BU OTEL SEÇİMİ YAAAAkafamçokkarıştı

Canım balayına gittiniz mi Royal Asarlık Beach'e? Benim de bu yaz düğünüm olcak bu oteli çok beğendim ama merak ediyorum nasıldır diye.Bilgi verir misin biraz memnun kaldınız mı? Çok teşekkürler şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…