Böcek yüzünden evini ilaçlatanlar bakabilir misiniz

cileklisut0

🍄
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2024
136
32
Biz ilaçla kendimiz ilaçladık 3 hafta boyunca ölü gördüm bitmedi ilaçlama şirketine ilaçlattık. 1 hafta boyunca ölüleri çıktı hala çıkıyor.
Etrafta ölüler var sürekli basıyoruz gerçekten delirmek üzereyim.
Bu ne zaman biter?
Bunlar neden hemen ölmüyor biraz gezip ölüyor anlamıyorum oraya kadar nasıl gidiyorlar.

İlaçlama işe yaraması için bütün binanın ilaçlanması gerekli merdivenler dahil tek daire ilaçlansa bile başka yerden geliyorlar anladığım kadarı ile binada varlar sizin daire gelince ilaç etkisi ile ölüyorlar
bizim bina ilaçlanacağı zaman bütün daireler ilaçlanıyor ilaç firması bir dairede kalsa devam eder ürer demişti

Bizim evimizi tüm ilaçlara dirençli tahta kurusu sardı. Önce evi bir güzel süpürdük. Sonra buhar makinesiyle yatak, koltuk gibi eşyalara yoğun olmak kaydıyla her yeri sıcak buhar ile temizledik. Sonra normal çamaşır sulu Vileda da yapınca böcekten eser kalmadı.

Dışardan nereden gelebilir ki kapı hep kapalı süpürgeliklerimden geliyorlar. Yani bi şekilde yumurtadan çıkmaya devam ediyorlar yumurtadan çıkıp ölüyorlar. 1 ay oldu bu normal mi?

Tahta kurusu eşyalarda galiba. Bizimki mutfak dolaplarının altı ve süpürgeliklerde.
İlaçlandıktan sonra 4 gün silmeyin dedi 1 hafta bekledim sadece süpürdüm yok hala çıkmaya devam ediyor.
Önceden canlısıyla baş edemezdim şimdi ölülerinden bıktım.
Eşim de sürekli basıyor kafayı yiyeceğim ya

Dışardan nereden gelebilir ki kapı hep kapalı süpürgeliklerimden geliyorlar. Yani bi şekilde yumurtadan çıkmaya devam ediyorlar yumurtadan çıkıp ölüyorlar. 1 ay oldu bu normal mi?
her yerden gelir havalandırmalardan gelir merdiven den gelir maalesef bina komple ilaçlanmalı binanız da kaç daire var sayı fazla ise yöneticiye söyleyip bütün daireler için firma ile konuşup ilaçlanmalı isterseniz son ilaçlattığınız firmayı arayın sorunuzu söyleyin onlar daha iyi cevap verirler yönlendirirler sizi belki
Gerçekten can sıkıcı bir olay

Kalabalık bir apartman ikna olacaklarını hiç sanmıyorum bugün dolap kenarlarına silikon çekip kapattık.
Merak ettiğim şey bu ölü böceklerin bitmesi ne kadar uzun sürer normalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…