Böcek sorunu psikolojimi bozdu

cileklisut0

🍄
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2024
130
32
Daha önce de konu açmıştım. Evimde nem böceği sorunu vardı. Kendimiz meşhur bi ilaç yaptık var ondan yaptık bitmedi.
Profesyonel destek de aldık. Ama bitmiyor.
Önceden de böcekten haşereden aşırı tiksinen biriydim şimdi beraber yaşıyorum resmen.
Lavanta yağı sedir yağı her şeyi aldım denedim bitmiyor.
Her banyodan sonra yerleri kurutuluyorum. Evi silmeye korkar oldum nem yapacak diye.
Sürekli havasız kalacak diye pencerelerim açık korkusundan.
Sürekli yerlere bakarak geziyorum, gece uyku sersemi terlikle geziyorum korkudan.
Mutfak tezgahına çıkma ihtimallerini düşünemiyorum gerçekten kafayı yicem.
Yeni paspas, halı almıştım onları bile seresim gelmiyor aşırı tiksiniyorum.
Temizlik yapmaktan evden eşyalarımdan her şeyden soğudum. Bu normal mi yoksa deliriyor muyum bilmiyorum. Napıyım ben alışmak mı zorundayım şuan? Alışamıyorum da

Daha önce de konu açmıştım. Evimde nem böceği sorunu vardı. Kendimiz meşhur bi ilaç yaptık var ondan yaptık bitmedi.
Profesyonel destek de aldık. Ama bitmiyor.
Önceden de böcekten haşereden aşırı tiksinen biriydim şimdi beraber yaşıyorum resmen.
Lavanta yağı sedir yağı her şeyi aldım denedim bitmiyor.
Her banyodan sonra yerleri kurutuluyorum. Evi silmeye korkar oldum nem yapacak diye.
Sürekli havasız kalacak diye pencerelerim açık korkusundan.
Sürekli yerlere bakarak geziyorum, gece uyku sersemi terlikle geziyorum korkudan.
Mutfak tezgahına çıkma ihtimallerini düşünemiyorum gerçekten kafayı yicem.
Yeni paspas, halı almıştım onları bile seresim gelmiyor aşırı tiksiniyorum.
Temizlik yapmaktan evden eşyalarımdan her şeyden soğudum. Bu normal mi yoksa deliriyor muyum bilmiyorum. Napıyım ben alışmak mı zorundayım şuan? Alışamıyorum da
ay geçmiş olsun ben de evlendiğimden beri ilk defa evimde bu böceği geçen gün gördüm ilkini kitap arasında ikinciyi şallarımın arasında umarım başka yoktur ama anlaşılan istila eden türden bir böcek. sorunuz beni korkuttu şuan

ay geçmiş olsun ben de evlendiğimden beri ilk defa evimde bu böceği geçen gün gördüm ilkini kitap arasında ikinciyi şallarımın arasında umarım başka yoktur ama anlaşılan istila eden türden bir böcek. sorunuz beni korkuttu şuan
Benim tuvalette başladı bir-iki görüp önemsememiştim sonra banyoya geçti şimdi de mutfak. Çekmecelere dolaplara girme ihtimalini düşünemiyorum :KK43:
Evet çok hızlı arttı ve kurtulamıyorum
Sizinki gri renginde mi

Benim tuvalette başladı bir-iki görüp önemsememiştim sonra banyoya geçti şimdi de mutfak. Çekmecelere dolaplara girme ihtimalini düşünemiyorum :KK43:
Evet çok hızlı arttı ve kurtulamıyorum
Sizinki gri renginde mi
fotoğrafını ekliyorum gördüğümde çekmiştim ne bu diye sormak için

Eklentiler

• IMG_9336.jpeg
    IMG_9336.jpeg
    172,2 KB · Görüntüleme: 27
X