Dudak Makyajı blistex bilyeli dudak nemlendirici kullanan var mı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

haziran22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2010
2.985
104
kızlar blistex bilyeli dudak nemlendirici kullanan var mı aranızda nemlendirmesi nasıl ve en önemlisi de dudakta yağlı ve yapış yapış bir his bırakıyor mu nivea kullanıyorum ama hiç memnun değilim parlak yağlı ve yapış yapış birşey çok ağır bir his bırakıyor dudaklarımda hafif bir nemlendirici istiyorum blistex bilyeli nemlendirici nasıl ve market ve kozmetikçilerde satılıyor mu:26:

Son düzenleme:
bilyeli değil ama blistex dudak nemlendiricilerini cok iyi buluyorum ben eskiden her yeri beya kabuk baglamıs kupkuru dudaklarım vardı ne denediysem gecmedi sonra blistexin küçük yuvarlak kutularda satılan nemlendiricisini aldım sanırım zeytinyaglı krem bi rengi vardı kutunun daha ilk andan itibaren etkisini gördüm şimdi de yogum onarım (lacivert olanı ) kullanıyorum :)

bilyeli değil ama blistex dudak nemlendiricilerini cok iyi buluyorum ben eskiden her yeri beya kabuk baglamıs kupkuru dudaklarım vardı ne denediysem gecmedi sonra blistexin küçük yuvarlak kutularda satılan nemlendiricisini aldım sanırım zeytinyaglı krem bi rengi vardı kutunun daha ilk andan itibaren etkisini gördüm şimdi de yogum onarım (lacivert olanı ) kullanıyorum :)

BEnim dudaklarım da aynı sekilde kabuk baglamış şekilde blistex medplus aldım ama memnun kalmadım :KK14:

blistex neden bu kadar ovuluyor anlamadim yurt disinda en ucuz dudak nemlendiricisi o, nivea bile ondan daha pahali :KK53:
ben de blistex'in normal dudak koruyucusundan kullaniyorum, gecen sene aldim hala bitmedi guzel bence...

Son düzenleme:
X