Bizim minik mucizemiz

neval_bydemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
15
0
43
Aslında herkezin uzun bir hikayesi vardır ve herkezin kendi çapında mucizesi,benim mucızem esımın hayatıma gırmesıyle basladı,
kasık agrılarım ve hasta olmamamla gosu sancılarımla basladı hersey oysa dr dedıgne gore benım normal yolla hamıle kalmam ımkansızdı bu yuzden aklımıza hıc bebegımız gelmedı,genede dayanamayıp dr'un kapısını caldıgımızda bıze mınık bebegımızın kalp atıslarıyla cevap verdı.:CüvCüv:eek: andan beri ne hisedecgini bilmez bir haldeyim.
Şu anda allahın da ıznıyle 13 haftamız bıtmek uzere ama her dr gitiyimizde sanki baska birinin karnını seyrediyormusum gibi geliyor dr beni öle inandırmışkı onun benım yıllardır bekledıgım mınık bebegım olduguna ve anne ıste ben geldım bak burdayım dedıgıme hala ınanamıyorum sanırım :) allah herkeze bu duyguyu yasatsın ınsallah senelerce beklemek ne demek o husranı yasamak ne demek ben cok ıı bılırım allah kımseye bu sıkıntıyı yasatmasın.
Birde anadolu yakasında ıyı bır hastane arıyorum goruslerınıze ıhtıyacım var:CüvCüv:

Tebrikler rabbim korusun bebeğinizi... Analı babalı büyüsün.. :nazar:a.s.
Beklemek zor ama o muceye kavuşunca sanırım beklenen yıllar o sancılı günler o hasret biranda kaybolup gidiyordur:asigim:
Darısı bu yolda umutla bekleyen herkezin başına mevlam bizlerinde muradını verecek inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çok tebrik ederim tatlım.. allah sağlıcakla göbüşüne getirdiği gibi kollarının arasınada almayı nasip etsin..

Alalh ikinizide nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

X