Bahçe Bakımı ve Çiçekler bizim çiçeklerimiz

dimpleee06

Bşlngç:72.2 Gncl: 71.5 Hdf:68
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
1.345
89
çiçeklerimin son hali 5.sayfada

Eklentiler

• $DSC02370.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleme:
galatya rufibarba..

Eklentiler

• $DSC02371.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 151
licuala palmiyemiz ve arekamız ..

Eklentiler

• $DSC02372.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 140
ilk çiçeğimiz ilk göz ağrımız annemizin emaneti yuccamız ..

Eklentiler

• $yucca.JPG
    33,7 KB · Görüntüleme: 156
anthurium arakorya ve guzmanyamız

Eklentiler

• $DSC02357.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 155
  • $DSC02358.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 132
  • $DSC02359.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 158
  • $DSC02360.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 156
marginatamız ..menekşelerimiz ve balkondaki çamlarımız..

Eklentiler

• $DSC02363.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 163
  • $DSC02366.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 144
  • $DSC02367.jpg
    139,5 KB · Görüntüleme: 159
  • $DSC02364.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 137
  • $DSC02369.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 152
  • $DSC02368.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 115
hepsi çok güzel cnm maşallah :) çiçeklere böyle güzel yetiştiren arkadaşlar nasıl yetiştirdeklerini ve nasıl bakım yaptıklarını yazarlarsa, biz acemi çiçek yetiştirenlerde çok yararlanmış oluruz arkadaşlar

ayy o pembe çiçekli guzmanya mı nedir ne güzelmişşş. Ben de çok özenirim böyle çiçek yetiştirenlere, hiç de beceremem.

Çiçeklerin her biri ayrı güzel.Menekşelerinde harika yerlerini sevmişler.
Palmiyende çok canlı duruyor.
Maalesef benim menekşem hayat mücadelesi veriyor bu aralar.
Ellerine sağlık canım çok beğendim.

Çiçeklerin her biri ayrı güzel.Menekşelerinde harika yerlerini sevmişler.
Palmiyende çok canlı duruyor.
Maalesef benim menekşem hayat mücadelesi veriyor bu aralar.
Ellerine sağlık canım çok beğendim.

teşekkür ederim.. malesef benim menekşelerim de o resimlerdeki çiçekleri solduktan sonra bir daha açmadılar. beklemedeyiz hala...

ben de sizin çiçeklerinizi görmek isterim :)

çok güzeller maşallah arekayı yetiştirmek istiyorum ama evim müsait değil bütün çiçekleriniz çok güzel

çok güzeller maşallah arekayı yetiştirmek istiyorum ama evim müsait değil bütün çiçekleriniz çok güzel

teşekkür ederim :)) arekayı o odadan aldım,kuzeydeydi yaprakları sararıyordu,kuruyordu. şimdi batı cephede ve yeni yapraklar fışkırdı resmen. güneş seviyor areka..güneş alıyorsa sorun yok.

teşekkür ederim :)) arekayı o odadan aldım,kuzeydeydi yaprakları sararıyordu,kuruyordu. şimdi batı cephede ve yeni yapraklar fışkırdı resmen. güneş seviyor areka..güneş alıyorsa sorun yok.

geniş mekanlarda daha bir güzel duruyor bayılıyorum ona kılıç dif mum galla yukka gibi bir çok çiçeğim var ama gözüm çiçeklerde sizdede öyle sanırım çiçek sevgisinden kaynaklanıyor

geniş mekanlarda daha bir güzel duruyor bayılıyorum ona kılıç dif mum galla yukka gibi bir çok çiçeğim var ama gözüm çiçeklerde sizdede öyle sanırım çiçek sevgisinden kaynaklanıyor

mum çiçeği çok severim, ama çok nazlı bir çiçek, yerini sevmezse açmıyor. sizin çiçeğiniz açtı mı? görmek isterdim resimlerini..

mum çiçeği çok severim, ama çok nazlı bir çiçek, yerini sevmezse açmıyor. sizin çiçeğiniz açtı mı? görmek isterdim resimlerini..

evet her yıl açıyor kılıç ve difte açıyor iki yıldır mum şuan çiçek açmadı açınca fotoğraflayıp eklerim

aaaa
dif dediğiniz difenbahya mı? annemde, ananemde yıllardır var.yerlerini de severler ama hiç açtığını görmedim..
aynı şekilde kılışın da açmışını görmedim ama kılıçle şimdiye kadar hiç ilgilenmediğim için dikkat etmemişimdir belki.
kılıç ve dif çiçek resimlerinizi görmek isterdim..
mum çiçeği bi yaprak kopardım arkadaşımdan, suda köklendirip diktim ama 3 aydır hiçbir gelişme yok. acaba yapraktan çoğalmıyor mu, çelikle mi çoğalıyor? bilginiz var mı?

evet difranbahya bende bilmiyordum iki yıldır açmaya başladı gallanın çiçeğine az benziyor beyaz içinde minik mısıra benzer özü pek tarif edemedim ama öyle bişiy çiçeği

kılıç çiçeği geçen sene ve önceki sene ilk kez açtı bu yıl gelişme yok çiçekte bende bilmiyordum açtığını işten eve geliyorum tüm odalarda bir koku hafif parfüm kokusu nereden geliyor diye bakınıyordum tesadüf eseri kılıçtaki uzantıyı farkettim kılıçın boyunun yarısı kadar ince bir çubuk kenarlarında sokaklarda kendiliğinden biten ince çiçekler vardır ya onlar gibi mini mini ve mum çiçeğinin balı gibi bir sıvısı olan çiçek

mum yapraktanda çoğalıyor benimki cam kenarında birde saksısı çok büyük olmamalı diye biliyorum sonra hep köke gelişim veriyormuş ilk yıllar büyümesi yavaş sonradan çoştu benimki yaprak olarak ekmişti annem

mum çiçeğim açtı fotoğrafladım ama bir tanesini yükleyebildim hata verdi çünkü

tomurcukalrı ve açmış hali görünüyor bunda

Eki Görüntüle 204880

mum çiçeğim açtı fotoğrafladım ama bir tanesini yükleyebildim hata verdi çünkü

tomurcukalrı ve açmış hali görünüyor bunda

maşallah
ben yapraktan yetişmesini bekleyemedim. bauhase dan büyük bi tane aldım. inşallah açar. seninki hangi cepheye bakıyor canım? bende ona göre bir pencereye koyayım.

maşallah
ben yapraktan yetişmesini bekleyemedim. bauhase dan büyük bi tane aldım. inşallah açar. seninki hangi cepheye bakıyor canım? bende ona göre bir pencereye koyayım.

öğleden sonra güneş alıyor akşama kadar güneşli hangi cephe olduğunu bilmiyorum güney olabilir dik gelmiyor güneş ışıkları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…