Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bizim aktarlarrrr :)

melikeee95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2014
16
2
bildiğiniz üzere sitede hayıt otu ve şerbetçi otu çok öneriliyo bende gittim bugün 2 aktara sordummm hayıt otu kadın hastalıkları içinn hiç göğüse faydasını duymadık dediler şerbetçiotunuda satıyoruz ama o yönde değil gene hiç duymadık dediler şimdi onlar öyle deyince moralim bozuldu 2. gittiğim aktar onun için özel spreylerimiz var dedi baktım 35 liraya masaj yaparak uyguluyosun zararı felan olur mu kist felan dedim olmaz dedi gerçi olsada olur demez satış yapıyo yüzümü kızartıp sordum artık açıkca göğüs büyütmek için diye :) canıma tak etti kızlar burda 1000 tane konu var bununla ilgili ama şöyle gerçekten büyüten hiç mi yok yaaa ağlıycam artık napcağımı şaşırdım

bildiğiniz üzere sitede hayıt otu ve şerbetçi otu çok öneriliyo bende gittim bugün 2 aktara sordummm hayıt otu kadın hastalıkları içinn hiç göğüse faydasını duymadık dediler şerbetçiotunuda satıyoruz ama o yönde değil gene hiç duymadık dediler şimdi onlar öyle deyince moralim bozuldu 2. gittiğim aktar onun için özel spreylerimiz var dedi baktım 35 liraya masaj yaparak uyguluyosun zararı felan olur mu kist felan dedim olmaz dedi gerçi olsada olur demez satış yapıyo yüzümü kızartıp sordum artık açıkca göğüs büyütmek için diye :) canıma tak etti kızlar burda 1000 tane konu var bununla ilgili ama şöyle gerçekten büyüten hiç mi yok yaaa ağlıycam artık napcağımı şaşırdım
g

canım kendinle barışık ol be bırak bu işleri yazık:KK43: neyse bunla ilgili bir topik var oraya baktımı çörekotu yağımıydı neydi valla unuttum hah galiba çemenotuydu galiba hatılayamadım yanlışda olabilir ama bence bi bak konulara

Nasıl göğüsle ilgili satmıyolar biz bacaksız kullanıcı var bu forumda onla aktara gidip şerbetçiotu var mı demiştik adam hemen göğüs için mi demişti , saraçoğlunun göğüs büyütme kürüde bu ikisinden oluşuyo ve bir sürü kişi bu ikisiyle büyütmüş kimisi hayıtla kimisi şerbetçiyle ... Herkes farklı bişey diyo :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım şimdi ben bişey alırken aktar soruyo ne için diye ben de göğüs büyütme için diyemediğimden sallıyorum bişeyler. :KK9:Çoğu kadın böyle yaptığından duymamışlardır onlar da. Zaten aktarlaar bu konuda eğitim falan alıyolar mı ki zannetmiyorum. bu iki bitkiyle büyütenler vardı eski konulara iyice baktığımda okumuştum hatırlıyorum. Yani bence etkililer canını sıkma.:21:

X