Biz ne zaman doğuracağız?

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
923
16
43
Ya arkadaşlar ben nedense kendimi hep erken doğuma mı alıştırdım nedir?SAT a göre doğumum 12 si görünmesine rağmen sanki miadı geçmiş gibi hissediyorum her gün bugün doğurayım artık diyorum ve sürekli kendimi dinler oldum bi de evde yalnızım gündüzleri, uffff çok sıkıldım ne zaman doğuracağım ben? Bi belirtisi de yok ki sadece arada bir kasıklarımda ağrı oluıyor...Benimle aynı hissedenler var mı? Ya da günü geçenler ?

^merak etme canim bende senin gibiyim bekliyorum öyle korku falan kalmadi sata göre 16 si ama doktorum gecen hafta her an olabilirde demisti eger 7 sine kadar olmassa tekrar randevum var yani yarina bakalim bekliyoruz iste hayirlisi artik

sen odasini falan hazirladinmi biz dün bitirdik odasini esyalarini falan biraz fakit gecsin diye giysileri yerlestirdim yavas yavas ama vakit gecmiyor....

ben kendimi hep erken doğuma alıştırdığım için,odasını giysilerini ve hatta bebek şekerlerini bile 1 ay önceden hazırladım herşeyi yıkandı ütülendi yatağı bilmemnesi yani yapacak iş kalmadı acaba tekrar mı yıkayıp ütülesem ?:)

yok canim artik bebis giymeden yikanmaktan eskiyecek giysiler :)))) sona yaklastik ama bu seferde sabirsizlik öldürüyor insani bende tek kendim böyleyim zannediyordum :)))

Ya arkadaşlar ben nedense kendimi hep erken doğuma mı alıştırdım nedir?SAT a göre doğumum 12 si görünmesine rağmen sanki miadı geçmiş gibi hissediyorum her gün bugün doğurayım artık diyorum ve sürekli kendimi dinler oldum bi de evde yalnızım gündüzleri, uffff çok sıkıldım ne zaman doğuracağım ben? Bi belirtisi de yok ki sadece arada bir kasıklarımda ağrı oluıyor...Benimle aynı hissedenler var mı? Ya da günü geçenler ?

canım bende senin gibiyim. 40. haftam yarın bitiyor ama bende de kasık ağrısından başka
birşey yok. kardeşimde benim doğumum için 15 gün izin aldı ve istanbuldan geldi. 1 haftası bitti bile izninin. böyle giderse kardeşim dönünce doğum yapacam. of...of... zamanda geçmek bilmiyor.....

Arkadaşlar bende sizlerdenim , benim son adet tarihim 21 hazirandı , benim de sabrım kalmadı , hatta dün öyle feci belim ağrıdı ki bu keşke sancıya dönüşse diye umutlandım .. ilk zamanlar korkuyordum doğumdan şimdi bende de o korku kalmadı bir önce doğurup almak istiyorum yavrumu kucağıma.. bakalım hayırlısı olsun canlarım :)))

benim de annem gelecek hafta sonu ankaradan ben ona gelme sancılar başlayınca gel dedim ama dinlemiyor o da çalışıyor ve ben de miadı dolarsa doğmazsa izni boşa gidecek diye korkuyorum çünkü bizim onlara daha çok doğumdan sonra ihtiyacımız olacak, neyse hayırlısı olsun..

:) Kızlar bende sizin gibi hep erken doğum yapacağım diye bekliyordum. Sat a göre 6 ocak doğumumdu, ben yılbaşından önce gelecek diye çok bekledim. Ama onlar ne zaman geleceklerini biliyor. Kızım zamanında geldi, hayırlısı. İnsan sürekli tetikte bekliyor, acaba şimdi mi, yok bu sancı başlangıcımı :). Hepinize Allah yardımcı olsun.

canım bende senin gibiyim. 40. haftam yarın bitiyor ama bende de kasık ağrısından başka
birşey yok. kardeşimde benim doğumum için 15 gün izin aldı ve istanbuldan geldi. 1 haftası bitti bile izninin. böyle giderse kardeşim dönünce doğum yapacam. of...of... zamanda geçmek bilmiyor.....

polyana peki senin bebeğin kanala girdi mi yoksa hala yukarlarda mı tepiniyor?

doktorumun dediğine göre pozisyonunu almış . yarın yine kontrolüm var. bakalım bu sefer ne diyecekfisfisfis

kızlar bende aynıyım sanırım artık sıkıldıgımız agırlastıgımız ıcın boyleyız psıkolojımız alt ust durumda artık sancım olsa sevınecek hale geldım sata gore 12mart ama doktor 20sı felan dıyo o kadar bunaldımkı sureklı sancım var ufak ufak ama ne gelen var ne gıden son gunler hıc gecmıyo uykusuzluk agrılar maffoldum dayancak gucum kalmadı bazen sezeryana gırsemmı dıye dusunmuyo degılım off off

X