Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bir tuhaf oldum ama geçecek evet. Bir böyle dalga halinde bir şey gelip gitti

Yok hic gelmesin, hemen rahatla.
Sinav stresini yasadin zaten, bitti, bir de bunu stres etme. Direk gidecek onlar.
Sen normal duzenine geri don, bir iki gun ver kendine, sonra tartilirsin bir kez daha. Bolca suyunu ic, adimini at.

Guven bana, mucks 😉

Herkese merhaba :KK36: :KK36: :KK36:
Bundan sonra adımlarınıza beni etiketlemeyi unutmayın kızlar :KK71:
ÜyelerPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazarToplam
Alys8787
Tante Rosa Denise5252
Esmusumm0
Chek0
Nnurc0
Chocolita0
Asliogretmen8765
Childdevelopment0
Labellevie11011
Teacher_as10779
Wizardmom10668
Tavsannesi5985
Dutt0
Papatyamelo0
Clair de lune0
Delfinia0
Kızlar bi bakın eksik varsa tamamlayalım

İyi akşamlar menumu paylasayim limonlu su sonrasında kahvaltıda zeytin peynir salatalık domates Yeşilçay ara öğünde bi tane yeşil elma sonrasında türk kahvesi öğlen nohut salatası bı tane şeftali akşam da bı dilim patatesli ekmek sade kahve iciyorum şimdi 3 lt su adımda 11000deyim bitecek inşallah onu da paylaşırım Dutt Dutt Chocolita Chocolita

İyi akşamlar menumu paylasayim limonlu su sonrasında kahvaltıda zeytin peynir salatalık domates Yeşilçay ara öğünde bi tane yeşil elma sonrasında türk kahvesi öğlen nohut salatası bı tane şeftali akşam da bı dilim patatesli ekmek sade kahve iciyorum şimdi 3 lt su adımda 11000deyim bitecek inşallah onu da paylaşırım Dutt Dutt Chocolita Chocolita
Bekliyoruuuum 🤩

Kilo demek ekstra terlemek demek. Tikanmak demek. Böyle olmak istemiyorum. Bu yaşlarda hafif hissetmek hareketli olmak gerek. Ödemden gözlerim kısılmış
Sen bu hafta cokta stres yaptın canım ,ders calısırkende oturdun Alys Alys ında dedıgı gıbı cabuk ustunden atıcagını dusunuyorum bende ,bellı yedıgın bısey sısıröıstır haftasonu ısteyken gec saatte yedık sabah parmaklarım kıpırdamıyordu benım nerdeyse😢

Sen bu hafta cokta stres yaptın canım ,ders calısırkende oturdun Alys Alys ında dedıgı gıbı cabuk ustunden atıcagını dusunuyorum bende ,bellı yedıgın bısey sısıröıstır haftasonu ısteyken gec saatte yedık sabah parmaklarım kıpırdamıyordu benım nerdeyse😢
Haklısın. Bazen öyle oluyor işte 😞 genel stresin yoğunluğun acısı tartidan çıkıyor. Oradan da son golü yemiş gibi oluyorsun

Eklentiler

• Screenshot_20240604-221421_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240604-221421_Pedometer Step Counter.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 19
Merhabalar:KK24:💕🌸
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
4 Haziran,Salı günü
Adım sayım:10247
Tank Girl grubu olarak aldığımız 1 gün 10000 adım cezasını tamamladım.✅🚶‍♀️
Menüm:
Sabah:

*6 yeşil zeytin
*1 dilim tam buğday ekmeği
Öğlearası:
*
2 kupa filtre kahve
*1 kare
Akşam:
*ızgara et
*1 dilim tam buğday ekmeği
*salata
*1 kase cacık
Su: 2 lt.

Eklentiler

• 1000040594.jpg
    1000040594.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
4 Haziran Menü

Sabah
1 dilim tam buğday ekmek üzerine avokadolu ve yumurta
30gr lor
Domates

Öğle
2 yemek kaşığı yoğurtlu havuç tarator
1 kase tarhana çorbası

Ara
25 gr çiğ kuruyemiş

Akşam
Üzerine biraz lor döktüğüm fırında patlıcan
2 dilim işlenmiş et ürünü
Yoğurt

Eklentiler

• unnamed (5).jpg
    unnamed (5).jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 10
Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 11.00: 1 yumurta, yarım salatalık, 1 dilim peynir, 4 yeşil zeytin, yeşil çay
Öğlen atıştırmalık 14.00: 2 Erik, 1 Taze Soğan 😅
Akşam Yemeği 18.00: 3 Kaşık Pilav, 3 Kaşık Patates Yemeği, Salata
2.5 Litre Su İçildi, 17331 Adım
IMG_20240604_225207.jpg

Bu hafta tartı cezasına Alys Alys ve ben kaldık. 3 gün 10.000 cezaliyiz. Ben + olarak kaybeden grup cezasıyla beraber 4 gün aticam. Adım olarak atamazsam kardiyo Leslie şeklinde yaparım. Bu hafta çok yoğun olucam çünkü.

Bunun dışında aylik sonuçta + geldiğim için 1 uyarım var
Childdevelopment Childdevelopment aylık sonuçta -2 kilo verdin ❤️ tebrikler canım 👏😘
Teşekkürler 1 temmuza kadar inşallah 4 kilo daha verir 70 in altina düşerim 🥰 herkese bol eksili aylar diliyorum.

Selamlarr

Sabah: cig kuruyemis
Sade Türk kahvesi sade soda

Öglen: 2 haslanmis yumurta, peynir

Akşam: et sote, 2 yk mercimekli bulgur pilavi,salata

Yemegi 17.00 civari yiyoruz o yuzden sonrasinda biraz meyve yedim. ( kiraz,kayisi)

2 fincan yesilcay
1,5 lt su

Chocolita Chocolita
Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240604_232816.jpg
    20240604_232816.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 21
X