Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bu akşam 17.000 adım bekliyorum esmusum
İsim yazma + diyet dışı beslenme

Çok güzel kilo vermişsin

Harika olmuş odemde çıkmış tabi. Tebrik ederim

Olsun yine de güzel eksi

Selam kızlar

Tartı fotosunu ekliyorum
Kilo yüzdem 0,96

Chocolita

Gunaydin,
Gecen hafta 61
Bugun 60.8
Yuzde 0,327
Chocolita

Gayet iyi azar azar ama istikrarlı

Geçen hafta 74.7
Bu hafta 73.7

Fark-1 kg
%1.33 verdim

Chocolita Dutt
Süpersin canım yaz kızları harekete geçti

gruplar yeniden belirlendi kızlar. İlk sayfadan inceleyebilirsiniz. İzin alan arkadaşlar olduğu için bazı gruplar kalabalık görünse de pasifti. Şimdi izinli arkadaşlari gruplardan çıkardım. Döndüklerinde yerlesecekler. Çoğu kişinin grubu değişti ve git geller oldukca değişecek. Çünkü artık gruplara da ceza ödül yaptırımı olacağı için hep eşitleme yapmak gerekiyor
Şu an Süper Girl de 1 kişi fazla. Kişi sayısı az olan gruplarla arada uçurum fark yoksa adil olması için ona göre bir ayar yaparım

Son düzenleme:
Bu hafta tartı cezasına Alys ve ben kaldık. 3 gün 10.000 cezaliyiz. Ben + olarak kaybeden grup cezasıyla beraber 4 gün aticam. Adım olarak atamazsam kardiyo Leslie şeklinde yaparım. Bu hafta çok yoğun olucam çünkü.

Bunun dışında aylik sonuçta + geldiğim için 1 uyarım var
Childdevelopment aylık sonuçta -2 kilo verdin tebrikler canım

Emegine saglik canim herkesi tebrik ederim

Emegine saglik canim herkesi tebrik ederim
Hayatımda görmediğim kiloyu gördüm bugün tartıda. Ödem de olsa ben hiç 84 kilo olmamıştım. Hatta 84.55. 85 yani. Karar verdiğim için şimdiden geride kalmış görüyorum. Bu sefer gerçekten bitti. Her şeye baştan başlıyorum

4 gün 10000 adımla ödemlerimiz gider inşallah.
Grup yıldızı olduğumu görünce çok şaşırdım bu arada, kilo alma yıldızı mıyım yoksa?

Canim kafana takma, kolay mi bir hafta oturup ders calistin.
Gider o odemler.
Sen canini cikma.

okey atalim bakalim adimlari.

ben 6 bindeyim,simdi sppora gidiyorum,
bu ara haftada 3 gune cikardim agirligi, etkisini gorurum ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…