Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydın çok yogundum dün isciler vardı evde giremedim akşam da pilim bitti çok faydalı şeyler de yemedim zaten sabah limonlu su kahvaltida 3 adet kalem böreği zeytin peynir domates salatalık havuç öğlen pide yedim 3 dilim akşam nohutlu acılı manti yedim 8 kaşık bol hamurisili geçmiş tartı öncesi 3 lt su türk kahvesi ara öğünde@Dutt Chocolita Chocolita

Bu akşam 17.000 adım bekliyorum esmusum
İsim yazma + diyet dışı beslenme

Çok güzel kilo vermişsin 🔥

Günaydin sevgili arkadaşlar. Çok sevinçliyim . O yüzden hiç vakit kaybetmeden paylaşmak istedim.🥳🥰🧡
Başlangiç kilom 79.9
Sabah tartim 76.7
1 haftada _ 3.2 kg vermişim.
Haftalik yüzdem 3,87
Bana uğurlu geldiniz arkadaşlar.💜 Burayi bilmem ama kendi rekorumu kirdim resmen. Hala inanamiyorum.🙏

Harika olmuş 😍 odemde çıkmış tabi. Tebrik ederim

Bugün sabahtan otelin gym ine gittim tartılmak için. Hastanelerdeki ağır vasıta tartılarından vardı. Hiç bir şey anlamadım. Üstünü giymeden spor yapan, ringlerden çıkma Bir adam yardımcı oldu. 70.9 ama haftaya daha iyi belli olur. Cidden hiç bir şey anlamadım.
Yüzde % 0.92 çıktı pöff diyesim var ama neyse. Önümüzdeki maçlara bakacağız.
Chocolita Chocolita

Olsun yine de güzel eksi 💪

Selam kızlar

Tartı fotosunu ekliyorum😊
Kilo yüzdem 0,96

Chocolita Chocolita

👏👏👏💪

Gunaydin,
Gecen hafta 61
Bugun 60.8
Yuzde 0,327
Chocolita Chocolita

Gayet iyi ❤️ azar azar ama istikrarlı

Geçen hafta 74.7
Bu hafta 73.7

Fark-1 kg
%1.33 verdim🥰😂

Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Süpersin canım 🤗😍 yaz kızları harekete geçti 💪

IMG_5666.png

📌 gruplar yeniden belirlendi kızlar. İlk sayfadan inceleyebilirsiniz. İzin alan arkadaşlar olduğu için bazı gruplar kalabalık görünse de pasifti. Şimdi izinli arkadaşlari gruplardan çıkardım. Döndüklerinde yerlesecekler. Çoğu kişinin grubu değişti ve git geller oldukca değişecek. Çünkü artık gruplara da ceza ödül yaptırımı olacağı için hep eşitleme yapmak gerekiyor
Şu an Süper Girl de 1 kişi fazla. Kişi sayısı az olan gruplarla arada uçurum fark yoksa adil olması için ona göre bir ayar yaparım

Son düzenleme:
Bu hafta tartı cezasına Alys Alys ve ben kaldık. 3 gün 10.000 cezaliyiz. Ben + olarak kaybeden grup cezasıyla beraber 4 gün aticam. Adım olarak atamazsam kardiyo Leslie şeklinde yaparım. Bu hafta çok yoğun olucam çünkü.

Bunun dışında aylik sonuçta + geldiğim için 1 uyarım var
Childdevelopment Childdevelopment aylık sonuçta -2 kilo verdin ❤️ tebrikler canım 👏😘

Bu hafta tartı cezasına Alys Alys ve ben kaldık. 3 gün 10.000 cezaliyiz. Ben + olarak kaybeden grup cezasıyla beraber 4 gün aticam. Adım olarak atamazsam kardiyo Leslie şeklinde yaparım. Bu hafta çok yoğun olucam çünkü.

Childdevelopment Childdevelopment aylık sonuçta -2 kilo verdin ❤️ tebrikler canım 👏😘
Emegine saglik canim herkesi tebrik ederim🪻🤩

Emegine saglik canim herkesi tebrik ederim🪻🤩
Hayatımda görmediğim kiloyu gördüm bugün tartıda. Ödem de olsa ben hiç 84 kilo olmamıştım. Hatta 84.55. 85 yani. Karar verdiğim için şimdiden geride kalmış görüyorum. Bu sefer gerçekten bitti. Her şeye baştan başlıyorum

Hayatımda görmediğim kiloyu gördüm bugün tartıda. Ödem de olsa ben hiç 84 kilo olmamıştım. Hatta 84.55. 85 yani. Karar verdiğim için şimdiden geride kalmış görüyorum. Bu sefer gerçekten bitti. Her şeye baştan başlıyorum
4 gün 10000 adımla ödemlerimiz gider inşallah.🙏🍀
Grup yıldızı olduğumu görünce çok şaşırdım bu arada, kilo alma yıldızı mıyım yoksa? :KK48:

Canim kafana takma, kolay mi bir hafta oturup ders calistin.
Gider o odemler.
Sen canini cikma.

okey atalim bakalim adimlari.

ben 6 bindeyim,simdi sppora gidiyorum,
bu ara haftada 3 gune cikardim agirligi, etkisini gorurum ins.

X