Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Dilediğini sor bende profesyonel değilim ama bildiğim kadarıyla yardımcı olurum

Son düzenleme:
Hayır yanlış eklenmiş 1 olacak o. Ve tek öğün diyetinde porsiyon sınırı da yok zaten
Şifa olsun. Süper. Kalori ihtiyacını aşmadıkça OMAD çok faydalı diye biliyorum. Ramazanlarda omad le sıkılaşıp güzel kilo vermişliğim var.

Şifa olsun. Süper. Kalori ihtiyacını aşmadıkça OMAD çok faydalı diye biliyorum. Ramazanlarda omad le sıkılaşıp güzel kilo vermişliğim var.
Ya evet bende cok iyi veriyorum ama östrojen dengesini.bozuyormus sanırım devam edeyim mi bırakayım mi bilemedim. Doğurganlik dönemi kadınlar için çok onerilmiyormus

Rekor eksiler arasında rekor + yla geldim arkadaşlar. Sınav haftası olduğu için izin almıştım. Her şey birbirine karıştı. Bunun içinde bolca ödem var
Detoksa başladım artık bugün ilk günüm.
Artık hep eksi gelmek istiyorum. Bu ay her şey değişecek inşallah

Eklentiler

• IMG_20240604_130359.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 13
merhaba,benim boy 167, kilo 68 ile başladım
gruba yeni geldiğim için tam açıklama yapayım .16 gün oldu başlayalı her sabah maydanoz kürü ,günlük 2 litre su ,unlu gıda yok, akşam 6dan sonra sadece yeşil cay. ama dün tartıda 67.8 çıktım aşırı şişkinliğim ve regl olma zamanımdı yine de çok moralım bozuk oldukça dikkatli ve sıkı yapıyorum genel olarak şişkinlik problemim var dr.günümü bekliyorum tahliller için

Merhaba. Tartı fotoğrafı bekliyorum canım. Başlangıcı fotoğrafla yapıyorum
Geçmiş olsun inşallah sonuclariniz iyi çıkar

Yıldız Savaşlarında bu hafta

Ağır sıklette Tank Girl yıldızı asliogretmen
Elektra yıldızı nnurc la karşı karşıya geldi

Nnurc bu hafta sağlık sorunlarından dolayı izin aldı. İnşallah çabucak iyileşirsin canım
Grup yıldızı olsa bile tartı gönderemediği için otomatik olarak 1'incimiz asliogretmen oldu
Bu haftada eksi geldin tebrik ederim canım sonuç kendi başarın adına adil oldu

Böylece Tank Girl bu haftada Elektra ya karşı zaferini ilan etti

Hafif siklet Yıldız Savaslarinda
Black Canary yıldızı Papatyamelo
Süper Girl yıldızı Alys la karşı karşıya geldi!
Ve kazanaaannn Canary kızı Papatyamelo oldu

Black Canary yine şaşırtmadı Bu haftada Süper Girl e karşı zirvede

1'incilerimiz
Papatyamelo asliogretmen
2 gün geçerli dokunulmazlık
500 kalori ödül hakkı
Varsa cezalariniz silindi

2'incilerimiz
Alys nnurc
300 kalori ödül hakkınız var

Tebrik ederim canlarım

Teşekkür ederimm

Dokunulmazlık ve kalori ödüllerini istediğimiz gün kullanabiliyoruz değilmi kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…