Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Yarın tartı günümüz. İnşallah bol bol eksimiz olur

Katılmak isteyen üyeler tartı gönderirse listeye alicam
Gruplar da değişiklik olabilir. Sayıların esitlenmesi lazım.

Gruplar için yeni kural
Normalde en düşük yüzde yapan grubun bir cezası yoktu
Bundan sonra toplam yüzdesi en düşük olan grup üyelerinin 1 gün 10.000 adım veya kanıtlı egzersiz cezası olacak. Tamamlanmadığı durumda uyarı verilecek

Teke tek yıldız savaşlarının yanında Gruplar arası mücadeleyi pek görememiştik. Orada da biraz rekabeti arttırmış oluruz

1. Olan grubun da ceza adım süresi yarıya düşüyordu.
Bundan sonra 1. Olan grup üyelerinin 1 günlük cezası komple silinecek
Daha fazla adımdan kısmak istemiyorum hedeften uzaklasmayalim.
Yani kazanırsak -10.000 kaybedersek +10.000
Bu arada 2 haftalik sonuçta düzenli eksi gören bütün arkadaşların 200-250 kalori ödül hakkı olduğunu hatırlatayim

Ama asıl işimize yarayacak olan uyarı sildirme
Bir grup peş peşe 2. kez 1. Olursa grup üyelerinin 1 uyarısı silinecek

İyi geceler

Son düzenleme:
Alys harika bir hediye dusunmussun emin ol bir çok yerde işine yarayacak ve paça için terziye gitmeye son olacak . Türkiye de mi yaşıyorsun bilmiyorum ama çok güzel kurslar var öğretici

Kursa gitme imkanın yok ise instagram da bir kaç hoca takip ediyorum yeni başlayanlar için güzel bilgiler var

İpleri kumascidan alabilirsin minik sıfır paketler pahalı oluyor ama kumascilarda tekstilden azar azar kalan ipler satılıyor ben hep onlardan alıyorum.
1 siyah 1 beyaz büyük bobin alabilirsin hep kullanılan renkler

çocuklara kendine pijama bile diksen kârdır emin ol .
Ip
toplu iğne,
Kesimden kullanmak için makas
ilik açıcı (sökücü) yanlış diktiği zaman kurtarıcı:)

Bende bildiğim kadar yardımcı olurum istediğin zaman sorabilirsin.

Sökücü dikis makinasinjn içinden çıkıyor genelde bir bak bakalım var mı

Pazartesi menü göndermeyenler esmusumm Wizardmom
Günaydın çok yogundum dün isciler vardı evde giremedim akşam da pilim bitti çok faydalı şeyler de yemedim zaten sabah limonlu su kahvaltida 3 adet kalem böreği zeytin peynir domates salatalık havuç öğlen pide yedim 3 dilim akşam nohutlu acılı manti yedim 8 kaşık bol hamurisili geçmiş tartı öncesi 3 lt su türk kahvesi ara öğünde@Dutt Chocolita

Menü pazartesi
8 AM. Yumurta karıştırılıp yağda pişmiş
Patates kızartması gibi bir şey
Bir çay kaşığı tereyağı
Çay yeşil

1PM veggie wrap içinde saçma sapan patlıcan kabak gibi tatsız pişirilmiş sebzeler yarısını zor yedim
Marul salata zeytinyağlı
Kahve.
Meyve püresi dondurulmuş.
Akşam yemedim.
Chocolita

Günaydin sevgili arkadaşlar. Çok sevinçliyim . O yüzden hiç vakit kaybetmeden paylaşmak istedim.
Başlangiç kilom 79.9
Sabah tartim 76.7
1 haftada _ 3.2 kg vermişim.
Haftalik yüzdem 3,87
Bana uğurlu geldiniz arkadaşlar. Burayi bilmem ama kendi rekorumu kirdim resmen. Hala inanamiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20240604-081635_WhatsApp.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 16
Bugün sabahtan otelin gym ine gittim tartılmak için. Hastanelerdeki ağır vasıta tartılarından vardı. Hiç bir şey anlamadım. Üstünü giymeden spor yapan, ringlerden çıkma Bir adam yardımcı oldu. 70.9 ama haftaya daha iyi belli olur. Cidden hiç bir şey anlamadım.
Yüzde % 0.92 çıktı pöff diyesim var ama neyse. Önümüzdeki maçlara bakacağız.
Chocolita

Eklentiler

• 4281B78C-82E4-4134-A0F3-078C89274B27.jpeg
    151 KB · Görüntüleme: 13
Hem diyet dışı adı yazmışsın hem bol bol yemişsin hadi geçmiş olsun 7000 diyet dışı adı yazmaktan 10.000 de diyet dışı beslenmekten ceza geldi en geç iki gün içinde adım etiketi daveti bekliyorum

Saatim takılı değildi canım ondan adım fotoğrafı atamamıştım, odamı diyet doşı adıydı düşünemedim

Patates kz. Diyet dışı adı 7000 ceza

Yediğin hamur işleri 100 kaloriyi geçiyordur canım akşama bekliyorum

Ah supersin.
Gonder bana tum bilgileri, takip ettiğin kişileri

Yakinimda buyuk bir hobi dukkani var kumas ve dikiş üzerine paylasimlari hep, oraya gidicem yakin zamanda. Bazen workshop yapiyorlar galiba ama bana uyar mi bakmak lazim.

Simdilik hedefim cocuklara yama dikmek ve de paca dikmek.
Yazin da etek diksem bana yeter
Ben cok acemiyim, dun eski kumaslari birbirine diktim, seviye o ama bakicaz bakalim.

Ben seni sikistiricam yakin zamanda bekle beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…