Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

4 günün kontrolünü şimdi yaptım kızlar

Diyet dışı var. Burada olamasam da diyet dışı 100 kaloriyi geçiyorsa bilin ki ertesi gün 10.000 adım bekleniyor. Bu ceza ödenmemiş 1 uyarı geldi
Birde aklimda bir soru var onu sormak istiyorum. Sadece adim sayilari mi dikkate aliniyor ? Yoksa yüzme de harcadigimiz kalori de dikkate aliniyor mu?

Adım yarışı için sadece adım sayıları dikkate alınıyor. Ama cezalarda kanıtlı 30 dk kardiyo ya da 45 dk Leslie de geçerlidir. Bir şekilde güzel kalori yaktiysan bunu kanitlamakta gecerlidir

Ara öğünde yasaklı gıda yenmiş. 100 kalori ediyorsa ceza gelmez. Eğer geçiyorsa aynı hafta içinde 2. Diyet dışı olacağından tek seferde 20.000 adım beklerim

Sınavım güzel geçti canım çok şükür
1 gün daha menü paylaşımı olmasa uyarı geliyordu. 2 de yakalamış oldun. Meşguliyetini anlıyorum tabi seninde kosturmacan var. Bende sınav yuzunden bakamadigim için izin almıştım. Yazamayacak olursak izin alın kizlar

Yaa hayırlı olsun merakın var demek dikiş falan yaparsın ya. Benim çok bilgim yok ama Tenceresiz kaldim anne ustasıdır hemen ona bağlanalim

Bende kilo verme hedefi olarak çocuğun sünnet mevlidine hazırlıyorum kendimi

Evet canım 1 uyarın var. Öncesinde uyarın var mıydı bakarim. Mevlüt olacak evet sizinde hayırlı olsun

Diyet dışı adı yazmaktan 7.000 geldi canım. Bu mesaj üstüne adım gelmiş miydi bakayım tekrar. Belki de atmissindir
Şimdi baktım atılmamış. Yarın bekliyorum

Son düzenleme:
Benımde hıc ıyı olcagını sanmıyorum,onceden hıc bı kadar zorlanmamıstım bu yıl cok zorluyor kılo vermek benı

Ben kabağı rendeleyip, biraz yağda kavuruyorum, tuz, bol kekik ve pul biber ekliyorum. Tabakta üstüne yoğurt. Dereotuna gerek yok.

Şimdi buna girdiğim zaman başka hiçbir şey yemicem. Detoks tarifinde hiç yağ yok. Ay hadi İnşallah yarasın bize iyi gelsin label
Biraz yağ koy canım, yağ da gerekli. Ben de çok yağ kullanmam zaten.
Benim bir listem vardı sabah, 2 haşlanmış yumurta, yeşillik, zeytin peynir. Öğle ve akşam kabak sote şeklinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…