Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

AMİNN ..sizinki kaç yasında sünnet için nası bi konsept azıcık fikir olsun
Benimki de 8 yaşında
Yeri gelmişken paylaşmak istedim
IMG_20240603_130657.jpg

Cibinlik alıp LED ışıkla süslemeyi düşünüyorum 🤗 beyaz yatak örtüsü. Tavana asılı balonlar. Belki yazılar asarım.

Tünaydın kızlar. Şükür sınavlar bitti inşallah her şey yolunda giderse mezun olucam 🤲
Bugün menü ceza kontrollerine bir girişim olacak artık ne zaman çıkarım bilemiyorum 😅 3 gün birikti

Kosturmacam sürüyor. Cuma günü oğlumun sünneti var. Odasını falan suslicem ona alışveriş yapmak lazım. Temizlige ayrıca girilmesi lazım. Öyle işte bendeki haberler
Siz neler yaptınız? Tatil var mı bu sene olsun canım ,sımdıde
Gecmıs olsun canım,sımdıden tebrıkler🎉
Ahh o ısler hıc bıtmıyor zaten bence fırdatın olursa sunnet gununden once bıraz hafıfletsen ıyı olur ıslerını malum ılk 2gun bıraz ılgı ısteyebılır,yalnız olmuycaksan cok zorlanacagını sanmıyorum ypksa bıraz yorucu olabılır,bız bebekken yaptırmıstık sımdı ıyıkıse yaptırmısıö dıyorum

Selam kızlar 36 derecelik antep sıcağında grip olmayı başaran bi dut bırakıyorum şuraya 🫠
Kızın pikniği var bugün adım sonuçlarını akşam üstü ayarlarım inşallah 💕
Gecmıs olsun canım sıcaklarda hastalıkta cok fena ,ama su an sıcaga cok ıhtıyacım var bız hala usuyoruz🫣🫣

Selam kızlar 36 derecelik antep sıcağında grip olmayı başaran bi dut bırakıyorum şuraya 🫠
Geçmiş olsun canım. Bayağı sicakmis 😬 burası da çok sıcak oturduğum yerde eriyorum
Gecmıs olsun canım,sımdıden tebrıkler🎉
Ahh o ısler hıc bıtmıyor zaten bence fırdatın olursa sunnet gununden once bıraz hafıfletsen ıyı olur ıslerını malum ılk 2gun bıraz ılgı ısteyebılır,yalnız olmuycaksan cok zorlanacagını sanmıyorum ypksa bıraz yorucu olabılır,bız bebekken yaptırmıstık sımdı ıyıkıse yaptırmısıö dıyorum
Sağolasın 🤗 aynen keşke bebekken yaptirsaydim. Annem gelecek inşallah yardımcı olur. Ama ben kendi işimi kendim görmeye alıştım artık

Geçmiş olsun canım. Bayağı sicakmis 😬 burası da çok sıcak oturduğum yerde eriyorum

Sağolasın 🤗 aynen keşke bebekken yaptirsaydim. Annem gelecek inşallah yardımcı olur. Ama ben kendi işimi kendim görmeye alıştım artık
Olsun canım yınede yetısemezsen yanında olur ,Allah kolaylık versın sımdıden🥰

Tünaydın kızlar. Şükür sınavlar bitti inşallah her şey yolunda giderse mezun olucam 🤲
Bugün menü ceza kontrollerine bir girişim olacak artık ne zaman çıkarım bilemiyorum 😅 3 gün birikti

Kosturmacam sürüyor. Cuma günü oğlumun sünneti var. Odasını falan suslicem ona alışveriş yapmak lazım. Temizlige ayrıca girilmesi lazım. Öyle işte bendeki haberler
Siz neler yaptınız? Tatil var mı bu sene
Oğlunun sünnet hazırlıklarında kolaylıklar dilerim canım. 🤗💕🍀🧿💐

Hey maasallah
kiz sende ne enerji var boyle.

Ay simdiden tebrikler canim,
hem mezuniyetin, hem cemiyetin.
Hayirli olsun :nazar::nazar::nazar:

İyi sonuçlar alirsiniz inşallah hangi bölüm 🥰
Benim kpss sınavıma az kaldi harıl harıl calisamasamda hakkiyla stres yapıyorum 😂

Ani ısınan hava tehlikeli geçmiş olsun kısa sürede atlatirsiniz inşallah dut çayı iyi geliyor diyorlar 😂

Ben oğlanı 21 günlükken sünnet ettirmiştim:) Seneye büyük aile yemeği şeklinde mini bir tören düşünüyoruz 5 yaşında olacak
Deniz tatili inşallah Ağustos başında olacak ama bayramda klasik memlekete gideceğiz ama bir isteme nişan merasimi olacak o yüzden ilk kilo verme hedefim o törendi:)

X