Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Iyi aksamlar ,bugünün menüsünü paylaşiyorum.
Sabah 9.30 da haşlqnmis yumurta,1 dilim kara bugday ekmegi,biraz beyaz peynir.
Öglen 15.30 gibi 3 köfte,biraz kuzu eti,salata,ortadaki meze zeytin yağlilardan yedim .piknikdeydik.çeşit olarak çok şey vardi .Biraz miktar ayarini kaçirmis olabilirim . Ama yasakli şeyler yoktu.
Su malesef az içtim .
Adim sayim 10.052 adim.
Dutt Dutt @Chocolata
Chocolita Chocolita

Chocolita Chocolita

Sabah
3 dlm ekmekle kahvalti

Ogle
100 kalori atistirmalik,
1 keciboynuzu

Aksam
Mas fasulyesi (barbunya gibi pisirdim)
Biber kavurmasi, 2-3 kraker.

Gece protein shake

Su yok gibi 🙃

5.600 adim ( telefon bu kadar saymis, saati takmadim) Dutt Dutt
40 dak agirlik

IMG_2763.jpeg

Iyı aksamlar ,
Bugun dolu bır gundu sankı tım hafta cabaö bosa gıtöıs gıbı hıssedıyorum boyle olunca
sabah
Az menemen ,peynır ,patates kahvaltı
Ara
3kahve,1 kare
Aksam
Nohut yemegı,salata ,1 d ekmek
1lt su anca
Chocolita Chocolita Dutt Dutt 3500adım

Eklentiler

• IMG_8596.png
    IMG_8596.png
    75,8 KB · Görüntüleme: 13
İyi Geceler 🌙

Chocolita Chocolita canım kusura bakma e mi? Bir yandan yüksek lisans bitirme ödevleri, diğer taraftan okul, karne notları girilmesi vs kafamı bilgisayardan kaldıramıyorum. Allahım şu son iki hafta hayırlısıyla geçsin inşallah. Çok yoruldum. Bildirimlerimi geç yaptığım için üzgünüm. İnşallah senin sınavların çok güzel geçmiştir .

1 Haziran Menü ve Spor Bildirimi

09.00 4 yk patatesli yumurta

14.00 4 parça ızgara tavuk, salata, ayran

18.00 4 yk patlıcan yemeği, 2 yk pilav

2,5 litre su

5388 adım 🏃🏼‍♀️

2 Haziran Menü ve Spor Bildirimi

11.15 çeyrek simit, 1 domates, yarım kk kadar peynir, 3 zeytin, 2 hurma

18.00 5 yk kabak yemeği, 3 yk bulgur pilavı, 1 kase yoğurt

2.5 litre su

7652 adım 🏃🏼‍♀️ Chocolita Chocolita 💕 Dutt Dutt
IMG_0888.png
IMG_0889.png

Pazar menusu
8:00 Yaban mersini iki kaşık
Çilek
Küçük dilim ekşi ekmek
Tereyağı 1 çk
Çilek yoğurt karışık üç tatlı kaşık
1 PM
Yeşil salata az yağlı.
Yarım vejeteryan sandviç ama onun da yarısının içini boşaltıp yedim. Ekmeğini yemedim yarısının.
Konferanstayım aralarda süper tatlılar atıştırmalıklar geldi, 8 e doğru da bir İran restoranına götürdüler ama hiç acıkmadığım için yemedim.
İki gündür yine iyiyim ama midem filan küçülmüyor, kıyafetlerim hep aynı. Fermuar girmiyor hala bazı jeanslerim. 😩
Aşağıda spor salonu var. Sabah 5 te spor salonuna gideceğim. Peloton var 😍 Tartı göremedim ama vardır büyük ihtimal. Değilse bu hafta tartılamam 😔

merhaba hanımlar dün internetim yoktu misafirlikte olduğum için paylaşamadım...
pazar günü saat 10 :30. 2 kaşık haşlanmış baharatlı patates yarım yumurta 1 tane küçücük( misafirlikte oldugum için )diyet dışı (13gündür ilk defa unlu gıda) iki küçük dilim kaşar
öğlen şekersiz türk kahvesi yarım avuç fıstık
akşam 18.00 iki tavuk bagat mangalda 1 domates su 2litre, egzersiz yürüyüş yok

Son düzenleme:
Tünaydın kızlar. Şükür sınavlar bitti inşallah her şey yolunda giderse mezun olucam 🤲
Bugün menü ceza kontrollerine bir girişim olacak artık ne zaman çıkarım bilemiyorum 😅 3 gün birikti

Kosturmacam sürüyor. Cuma günü oğlumun sünneti var. Odasını falan suslicem ona alışveriş yapmak lazım. Temizlige ayrıca girilmesi lazım. Öyle işte bendeki haberler
Siz neler yaptınız? Tatil var mı bu sene

Tünaydın kızlar. Şükür sınavlar bitti inşallah her şey yolunda giderse mezun olucam 🤲
Bugün menü ceza kontrollerine bir girişim olacak artık ne zaman çıkarım bilemiyorum 😅 3 gün birikti

Kosturmacam sürüyor. Cuma günü oğlumun sünneti var. Odasını falan suslicem ona alışveriş yapmak lazım. Temizlige ayrıca girilmesi lazım. Öyle işte bendeki haberler
Siz neler yaptınız? Tatil var mı bu sene
maşallah size:) oğlun içinde hayırlı olsun bende bu sene düşünüyorum insallah :))
tatil pek görünmüyor ama temizlik var

X