Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 12.00: 1 yumurtalı omlet arasına 1 dilim peynir yarım domates ı, yeşil çay
Akşam yemeği 18.00: diyet dışı yemek 🥲
Günlük adım : 15615 günlük 2.5 litre su
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
IMG_20240601_222140.jpg

Ben de denedim evde tansiyonum düştü hızlı hızlı döndüğüm için ya da benim ev küçük :KK70::KK70: Ayol ne kadar narin bir bünyem varmış ya :))

Ben gebelde kulakklik takip evde geziniyorum, gezinirken de ev islerini hallediyorum, copu cikar, evi topla, bulasik camasir bosalt, .. hepsini de uzun yoldan giderek 😂

Bir de muzik acip dans ederim.

Cocukla zor olur ama, ben benimkileri buyuttum 😄 acele etme o sebeple.

Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 11.30: 1 yumurta 4 yeşil zeytin 1 leri domates 1 dilim peynir, yeşil çay
Öğlen atıştırmalık 14.00: 2 dilim karpuz
Akşam yemeği 18.30: 3kaşık pilav yanında başlanmış tavuk ve 2 yudum ayran 😅, adım ve spor yapıldı ama saatim takılı değildi o yüzden bilmiyorum ne kadar oldu, su 2 litre
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

İyi akşamlar menumu paylasayim hemen yatacam😄ılık limonlu su sonrasında kahvaltıda menemen bı dilim ekmek çay öğlen bol acılı bulgur pilavı üstü nohut yanına bı kase yoğurt ara öğün de yasaklı gıda yedim o yüzden akşam yok yoğurt keten tohumu yer yatarım çok yogundum spor yapamadim çapa yaptım bahcede spor yerine geçmiştir umarım😄 Dutt Dutt Chocolita Chocolita

Iyi aksamlar ,bugünün menüsünü paylaşiyorum.
Sabah 9.30 da haşlqnmis yumurta,1 dilim kara bugday ekmegi,biraz beyaz peynir.
Öglen 15.30 gibi 3 köfte,biraz kuzu eti,salata,ortadaki meze zeytin yağlilardan yedim .piknikdeydik.çeşit olarak çok şey vardi .Biraz miktar ayarini kaçirmis olabilirim . Ama yasakli şeyler yoktu.
Su malesef az içtim .
Adim sayim 10.052 adim.
Dutt Dutt @Chocolata

Eklentiler

• Screenshot_20240602-224220_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240602-224220_Pedometer Step Counter.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 9
X