Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

meraba... güzel hanımlar.... nasilsiniz?
ben daha önce üst üste yazmama kaynaklı atılmıstım, cook seyler oldu, uzun zaman sonra online oldum, cok özlüyom burayı, yani bu konuyu. bi de dana gibi oldum yine. diskalifiye olan birini tekrar gruba alma gibi bi toleransınız varsa.. o diskalifiye üye izlenimimi kalifiye üyeye çevirmek isterim.... tşkler...saygilar...

Ben treadmil de yürüyemiyoruz, dışarısı aşırı nemli ve sıcak. Evi baştan sona git gel yapıyorum bir tur yürü bir tur koş şeklinde. Sıkıcı olabilir başlarda müzik, film, podcast, sesli kitap, derken iki saati iki üç set halinde yürüdüğüm oluyor. Gözler ödülde(sağlıklı kiloda, sağlıklı bir hayat) olunca daha kolay. Kolay gelsin.
Kızlar evde olup 10.000 adım atan var mı
Evde 5000 adım atınca tansiyonum düştü dön dön aynı yerde:)
Nasıl yapıyorsunuz bizim burası yürümeye elverişli değil evin önü dar bir sokak ve sık araba geçiyor oğlumla yapamıyorum:) İleriye de gidemiyoruz birkaç köpek var bazen havlıyorlar falan korkuyorum.

Nasıl yapıyorsunuz bizim burası yürümeye elverişli değil evin önü dar bir sokak ve sık araba geçiyor oğlumla yapamıyorum:) İleriye de gidemiyoruz birkaç köpek var bazen havlıyorlar falan korkuyorum.
Evde yürüme bandı yoksa yorucu olabilir ama imkansız değil atmisligim var. Onun yerine kardiyo yapılabilir bence de
meraba... güzel hanımlar.... nasilsiniz?
ben daha önce üst üste yazmama kaynaklı atılmıstım, cook seyler oldu, uzun zaman sonra online oldum, cok özlüyom burayı, yani bu konuyu. bi de dana gibi oldum yine. diskalifiye olan birini tekrar gruba alma gibi bi toleransınız varsa.. o diskalifiye üye izlenimimi kalifiye üyeye çevirmek isterim.... tşkler...saygilar...
Merhaba. Cok şükür sen nasılsın?
Malesef diskalifiyeyle gidişin dönüşü yok. Önceden 2. Uyarıdan sonraydi, 3 yaptık. Sende uzun bir süre yoktun. Giden dönebilir der esnetirsek kuralların bir anlamı kalmaz. Ama istediğin zaman yazabilirsin

Dutt Dutt 19.300 adim 🎂

IMG_2757.jpeg

Cocuk da varsa zor is, sabah aksam 15 dak leslie yapsan yeter evde bence.

Cocuk da varsa zor is, sabah aksam 15 dak leslie yapsan yeter evde bence.

Evde yürüme bandı yoksa yorucu olabilir ama imkansız değil atmisligim var. Onun yerine kardiyo yapılabilir bence de

Merhaba. Cok şükür sen nasılsın?
Malesef diskalifiyeyle gidişin dönüşü yok. Önceden 2. Uyarıdan sonraydi, 3 yaptık. Sende uzun bir süre yoktun. Giden dönebilir der esnetirsek kuralların bir anlamı kalmaz. Ama istediğin zaman yazabilirsin

Ben treadmil de yürüyemiyoruz, dışarısı aşırı nemli ve sıcak. Evi baştan sona git gel yapıyorum bir tur yürü bir tur koş şeklinde. Sıkıcı olabilir başlarda müzik, film, podcast, sesli kitap, derken iki saati iki üç set halinde yürüdüğüm oluyor. Gözler ödülde(sağlıklı kiloda, sağlıklı bir hayat) olunca daha kolay. Kolay gelsin.

Ben de denedim evde tansiyonum düştü hızlı hızlı döndüğüm için ya da benim ev küçük :KK70::KK70: Ayol ne kadar narin bir bünyem varmış ya :))

Iyi akşamlar arkadaşlar, günün detaylarini paylaşiyorum.
14 saat açlikdan sonra saat 10.00 da 2 yumurta,salata,beyaz peynir,1 dilim buğday ekmegi yedim.
Ara ögün 2 kayisi
Saat 17.00 de kabak meze,semiz otu salatasi,3 kaşik barbunya pilaki yedim.
Su 1.5 litre içtim
Adım sayim 3202
Dutt Dutt Chocolita Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_20240601-221311_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240601-221311_Pedometer Step Counter.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 11
Birde aklimda bir soru var onu sormak istiyorum. Sadece adim sayilari mi dikkate aliniyor ? Yoksa yüzme de harcadigimiz kalori de dikkate aliniyor mu?
Canım yaktığın kalori sana kar 💕 haftalık adım yarışı yaptığımız için adım sayılarını kayıt ediyorum

İyi akşamlar kızlar menümü paylaşayım kahvaltıda domates salatalık omlet bı dilim yufkadan gözleme ikindin hamsi haşlama ve patates haşlama 3 kaşık da makarna yedim akşam yok açlık çöktü şimdi ama yemem bu saatte 😄ara öğün türk kahvesi maden suyu bı iki de yasaklı gıda yemisimdir az miktarda Dutt Dutt Chocolita Chocolita keten tohumlu yoğurt yiyecem birazdan günü kapatiyorum😇

X