bittim ya

startuba

bir varmışş bir yokmuşş
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
126
0
arkadaşlar zor durumdayım 6 gün sonra 4 aya
giricez ve bebiş memeden gitgide uzaklaşıyo
napıyım bilmıyorum yapmadıgım oyun kalmadı
her yolu deniyorum ayakda veriyorum hoplatıyom
zıplatıyom memenin ucuna tatlı sürüyom almıyo
almıyo acından bağırıyo mamada vermiyom gece
emiyo gündüz ya 2 ya3 kez emdiğiyle duruyo
sütümde boşuna akıyo bebek içeceğine atletlerim
içiyo gidişat hiç iyi değil

canım bende de var aynı problem ben sağıpda veriyorum hazır sütünü ziyan etme pompayla sağıp da içir bebişine nasılsa anne sütü bence boşuna akıtma o kadar sütü....

Eskiye göre daha az emiyo, ve bence kilo alması da durdu gibi geliyo,
ben giderek daha uzun emer diye düşünürken... gündüzleri süreyi bayağı kısalttı. ne yapmak gerekiyo ?

Ben bunu 2 aylıkken yaşadım 1 hafta sürdü.bi arkadaşım asla zorlama dedi.istemediği zaman bırak acıkınca emer ...asla mama verme dedi. öylede yaptım..şimdi düzeldi arada öyle oluyormuş bebişlerimizde...

merhaba canım daha öncede böyle bir konu açmıştın dimi ben orayada yazmıştım ama konuyu taşımışlar sanırım aynı dertten muzdaripdim zaten hep sorunlu emerdi son zamanlarda iyice bıraktı neşeli bir anında vermeye çalışıyodum gülen çocuk memeye gelince feryadı basıyordu bence bebeklerin ara ara böyle dönemleri oluyor bırakma falan değil ben uykuluyken vermeyi denedim sonra onuda reddetti silikon göğüs ucuyla uzun uzun emdi şükürler olsun şimdi silikonsuzda emiyor birde istersen öyle dene çünkü ağzında emzik gibi görüyor hem boşta çekmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…