Bitti...

DepresifPolyanna

Ö♡S
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
10.806
13.021
Bitti...
Bıçak kadar keskin bir kelime, ne kadar da açıkça her şeyi koyuyor ortaya, son veriyor her şeye...
Aynı zamanda amansız hastalığa yakalanan şifa bekleyenin doktorundan, işkence çektirilen esirin celladından duymak isteyeceği bir kelime,
Ama ben sevgiliden duyulan "bitti" kelimesinden bahsediyorum, bu sözün üzerine başka ne söylenebilir ki, artık cayır cayır kalbi yakan aşkın kurşunu ne işe yarar, ne geri döndürebilir ki gideni bu sözün üzerine...
Çırpınırsın aşkın bitmemesi için, cefaysa sonuna kadar çekersin, sefayı aşkın başında sürersin, sonunda bu kelimeyi duyunca ne kalır ki geriye, artık el ele dolaştığınız yollardan geçebilir misin, sahildeki cafenizde çay içebilir misin, şarkınızı bir daha dinleyebilir misin, Hayır.. Bitti diyen bu anıların hepsinide yanında götürür geriye kırık sevdandan başka bir şey kalmaz, sanki "o" hiç olmamış gibidir, artık tek başına yüklenirsin aşkın acısını sana kalan tarifsiz acılarla "unutmaktır" sadece,
Bitmiş..
Sana olan aşkı bitmiş, seni sevmiyor, mazide kalmıştır her şey, mazide sadece senin kalbinde yaradır artık,
Bu kelimeyi yazılı olarak ifade eden sevgililer vardır, bir mektupta ya da bir telefon mesajında aynen şöyle yazarlar "Bitti..." sen kelimenin sonuna konulan nokta işaretlerinden bitmeyecekmiş gibi bir anlam çıkarırsın, kabul edemezsin, yerlere göklere sığdıramadığın, hayatının merkezi yaptığın aşkın bitmesini, öyle ya "o" senin için her şeydir hala, "sen" ise onun için mazide bıraktığı kişisindir artık
Birde bunu yüzünüze duygusuz gözlerle ve kesin bir tavırla söyleyen sevgililer vardır,"BİTTİ" işte en acısı budur, çıkaracağın bir anlam bile bırakmaz sana artık, kurtarabileceğin bi aşk yoktur ki ortada, yaralarını sarman gereken hayal kırıklıkların vardır, "o" senin en büyük hayal kırıklığın, "sen" ise onun için hiçbir şeyisindir artık
"Bitti"
ne kadar da keskin, her şeyi alıp götüren bir kelime...

"Bitmeyecek aşklar yaşamanız dileğiyle..."

Son düzenleme:
Ben senin düşmanın değilim olmakta istemiyorum.Ama beni çok hafife alıyorsun xxxciğim
Sana karşı bir şeyler hissetmesem benim için o güzel ve özel anlar yaşanmaz.Seninle aramı düzeltmeye çalışırken hep bir terslik çıkıyor.Bu durum beni çok üzüyor.Çünkü bende ister istemez tavrım , hareketlerim ,bakışlarım değişiyor ve biranda başka insan oluyorum.
Bir tarafım sana çok kırılırken bir tarafım sana çok kızıyor ve kin duymaya başlıyorum  sonra benim için değerli insana karşı bu kadar kin duymamalıyım diyorum.(zaten de duyamıyorum)
Bende sana karşı zaman zaman hatalarım ve yanlışlarım oludu sadece seni suçlamıyorum ama sen çok acımasızsın ben sinirli adamım ben böyleyim diyip seni bu şekilde kabul etmemi bekliyorsun tamam ben o adamı da kabul edcem ama çok çok kırıcın  bende kendime engel oEn son yaşadıklarımızda bana sürekli soruyordun ya nerden buldun bu cürreti diye sürekli aklıma takılıyordu ya hissettiklerim doğruysa ve ben bu sözleri hakaretleri haksız yere işitiyorsam diye sırf haklıysam diye rezil ettim senide kendimi de  yanlış içinde yanlışı arıyordum ve sen bana hiç destek olmadın ve beni anlamak istemedin kendini benim yerime koyduğunu söylüyordun ama benim yerime koyarken de kendin gibi düşünüyordun.Kendimle çok mücadele ettim niye yalan söylesin doğrudur niye inanmıyorum diye düşünmemeye çalıştım ama yinede kendime hakim olamadım ikimize de zarar veriyordum:1no2:senağlama

X