bitti

jasemin34

Bir sevdadır İstanbul..
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
1.124
1.689
Selamlar, derdime dertlenenler bana destek olan herkese teşekkür ederim
Karşı taraf anlaşma teklifiyle geldi, maddi olarak istediğim her şey sağlanacakmış.Madem verecektiler neden başta çekişmeli açtı neden beni üzüp yıprattı diyorum.Anlaşmalı için gün alınacak ve 5 dakikada bitecek.

Bu kadar paraya düşkün adam neden böyle yaptı anlamadım şok oldum.

Şimdi ben onu görünce ne yapacağım, kendimi mağlup hissediyorum. Aslında zamanda ve maddiyatta kârdayım ama ilerde o evlenmesin mutlu olmasın istiyorum. Bir yandan da çekişecek gücüm yok, bir yandan da canım çok yanıyor. Onun sevgisiyle olan hayatına imzamla yol vereceğim.Çok üzülüyorum işte şimdi olayın ciddiyetine vardım :KK43: Onu mahkemede görmek istemiyorum. Ama görmek zorundaymışım.

Çok acı çekiyorum çok ve savaşacak gücüm olmadığı için ona yenildiğim mağlubum.. Yaşama sevincim bitti dünyanın geri kalanı umrumda değilmiş gibiyim…Güzel olan hiçbir şeyi evliliği becerememiş gibiyim..

Karşı taraf anlaşma teklifiyle geldi, maddi olarak istediğim her şey sağlanacakmış.Madem verecektiler neden başta çekişmeli açtı neden beni üzüp yıprattı diyorum.Anlaşmalı için gün alınacak ve 5 dakikada bitecek.

Şimdi ben onu görünce ne yapacağım, kendimi mağlup hissediyorum. Aslında zamanda ve maddiyatta kârdayım ama ilerde o evlenmesin mutlu olmasın istiyorum. Bir yandan da çekişecek gücüm yok, bir yandan da canım çok yanıyor. Onun sevgisiyle olan hayatına imzamla yol vereceğim.Çok üzülüyorum işte şimdi olayın ciddiyetine vardım :KK43: Onu mahkemede görmek istemiyorum. Ama görmek zorundaymışım.

Çok acı çekiyorum çok ve savaşacak gücüm olmadığı için ona yenildiğim mağlubum.. Yaşama sevincim bitti dünyanın geri kalanı umrumda değilmiş gibiyim…Güzel olan hiçbir şeyi evliliği becerememiş gibiyim..

Bence kendine güzel bir tatil ısmarla. Gelen parayla yatırım yap. Keyfine bak. Kurtulduğuna şükret.

Hayatına biri girmistir. Hemen boşanmak istemiştir. Neyin maglubiyeti ?

Ben hayatıma bakacağım o da sevgilisiyle hayatına bakacak oh ne âlâ
Zoruma giden de bu
Sevgilisi olduğuna emin misiniz? Öyleyse bile bosverin. Gençsiniz, evli olduğunuz sürece sadakat yükümlülüğünüz olacaktı, hayatınızdan kaç yıl o adam için gidecekti, birisiyle olamayacak ciddi düşünmek isteseniz de düşünemeyecektiniz. Şimdi kurtuldunuz. Bu duygularınız zamanla geçecek

Çok sevindim. Jasemin başkasının mutsuzluğunun değil kendi mutluluğuna odaklan.
Daha çok gençsin.

Sevgilisi olduğuna emin misiniz? Öyleyse bile bosverin. Gençsiniz, evli olduğunuz sürece sadakat yükümlülüğünüz olacaktı, hayatınızdan kaç yıl o adam için gidecekti, birisiyle olamayacak ciddi düşünmek isteseniz de düşünemeyecektiniz. Şimdi kurtuldunuz. Bu duygularınız zamanla geçecek
Mantığım sizinle aynı fikirde, ben duygularımla baş edemiyorum

Sizi gayet iyi anladım. Şöyle düşünün geçer böyle yapın geçer diyemiyorum. Ama ben de çok zor zamanlar geçirmiştim. Hayatımın en zor dönemlerinde kendimi aşırı sosyalliğe vermiştim. Öyle ki bir anım bile boş olmayacak kadar dolduruyordum günlerimi. Kafamı kasiyamayacak kadar hatta. Öyle bir şeyler deneyin. Günler geçecek, siz günlerce düşüneceksiniz ama sonra iyileşeceksiniz. Ama en azından kötü olduğunuz zamanları bomboş ve sadece onu düşünerek geçirmeyeceksiniz. İnsan sonra üzüldüğü ve boş geçirdiği zamana bile üzülüyor böyle durumlarda.

Ben hayatıma bakacağım o da sevgilisiyle hayatına bakacak oh ne âlâ
Zoruma giden de bu
Çekişmeli olsa uzun sürse yine sevgilisiyle hayatına bakacak? En azından çekişmeli davanın zorluğunu yaşamazsınız. 2/3 sene sürekli mahkemelerde uğraşmak kolay mı sanıyorsunuz? Üzerine hayatına devam eden bir adam olacak. Sizde kendi hayatınıza bakın belki önünüze daha hayırlı bir kısmet çıkacak bilemezsiniz hayatın ne getireceğini

Bir kere bir yerde yazi okumustum: Insan ne kadar ugrasirsa ugrasin, siz ne kadar o his ettiginiz aciyi bastirmaya calisirsaniz, bir o kadar daha siddetle geri gelir diye. Yani o aciyi ne yazik ki his edeceksiniz. Izin vereceksiniz kendinize onu yasamaya. Sonra yavas yavas gececek. Destek de aliyormussunuz. Ben hic evlenmedim. Bosanmak tabi cok ayri bir histir. O konuda yorum yapamam. Ama ayrilik acisi her zaman aynidir diye düsünüyorum. Kendinize odaklanin. Bastirmayin hislerinizi. O sekilde daha saglikli atlatacaksiniz. Eminim. Ayrilmak sizi eksik bir insan yapmaz. Tam tersine, daha güclü yapar. Cünkü artik negatiflere izin vermiyorsunuz hayatinizda. Umutlu ve mutlu olun.🌹

X